Ord. praktického lékaře pro dospělé
Moskevská 1/14, Most

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím už x let. Mám p.mudr ráda,je velmi milá vstřícná. Bohužel její zdravotní sestra je nejhorší co kdy měla. Nebere telefony,buď ho vůbec neuvedené nebo ho cytipava. Když jedete osobně dostanete od ní vynadano ,že vás neveme že se musíte objednat. A jak? Teď třeba máte teploty a ona vás prostě neveme. Nemáte covi tak neveme. Nejsem jediná kdo sdílí tento názor. Nepříjemná nafoukana.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé onkologické onemocnění

Dobrý den, přidáváme se s manželem do zástupu spokojených pacientů a s obdivem sledujeme paní doktorku, jak má všechny své pacienty ráda. Mému manželovi bez přehánění zachránila život. Lečí se s onkologickým onemocněním, ale nebýt paní doktorky, už by bylo i na léčbu pozdě. Děkujeme!

Lidská paní lékařka, chápavá a pečlivá, v zájmu pacienta neoblomná, vždy ochotná pomoci a poradit

Za celý svůj život jsem takovou PANÍ DOKTORKU neměla. Velice ochotná, skvěle poradí a a má velice lidský a milý přístup.

Paní doktorka po dobu, co jsem byl v Mostě, se vždycky špičkově starala. Sice fronty u ní bývají veliké (což je způsobeno tím, že každého pacienta chce co nejlépe poznat, což kvituji), ale její ochota opravdu nezná hranic. Když mi bylo opravdu zle a nedokázal jsem ani vstát z postele, sama přijela k nám domu a vyšetřila mě tam. Vždycky její diagnóza seděla a dokud jsem byl v jejích rukou, mé zdraví jen a jen kvetlo :-) Tímto jí zdravím a doporučuji všem.

Myslím bez dalších komentářů, jen bych opakoval názory ostatních. Skvělý odborník a skvělý přístup k pacientům. Víc takových lékařů!

Paní Doktorku mám za svou praktickou lékařku již téměř 20 let a z toho 12 let žiji na Teplicku, ale i tak se mi k ní vyplatí dojíždět. Vždy mi velmi perfektně pomohla a především díky ní zvládám svá vleklá chronická onemocnění. Takových lékařů, jako je ona, je velmi málo a je zázrak je najít. I tímto, jí mnohokrát za vše děkuji, moc si jí vážím.

Chtěl bych paní doktorku Krystlíkovou pochválit nejen že léčí ale umí naslouchat pacientovi.Někteří lékaři by se to měli naučit.

paní doktorka je opravdu doktorka s velkym srdcem jediná lékařka co znám která naslouchá,vyšetří,poradí a pomůže je to lékařka na svém místě a takových by jich mělo být víc,pak by to naše lékařství k něčemu vypadalo děkuji paní doktorko za vaši péči.

Příjemná, hodná, milá, vžije se do pocitů druhých, důkladně vyšetří a poradí. Naopak její zdravotní setsra je nepříjemná a protivná.