Barákova 583, Jičín
Sam. ordinace PL - stomatologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

F

Neustale rentgenuje ....
je nervozní...
nelibí ? bezte jinam.... sel jsem a po 10 letech jsem konecne spokojen a bez rentgenu to jde taky.

Je to skutečný odborník, navíc milá, vstřícná a vždy usměvavá. Jsem naprosto spokojená, k paní doktorce chodím už od základní školy..Chodí k ní i zbytek mojí rodiny, včetně příbuzných. Nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka byla arogantní. Zrovna dnes jsem absolvovala preventivně velký rentgen, aby bylo jasné jak to vypadá s osmičkami. Paní doktorka Kazdová je člověk na správném místě. Jak tu někteří píší, tak v tomhle případě si i já za kvalitu raději připlatím. A to, že nepříjímá nové pacienty, protože má plno, nejspíše také o něčem svědčí. Já mohu jedině doporučit.

G

Velmi dobrá zubařka, profesionalka. Nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbala nebo neudělala včas rentgen - je trochu dražší, ale za kvalitu si opravdu ráda připlatím! Bohužel už nepřibírá nové pacienty.

K pani doktorce chodim uz leta. Vzdycky jsem se zubaru bal a pred navstevou temer omdleval, u pani doktorky Kazdove jsem naprosto v pohode, vse mi vysvetli, co bude delat, zakrok je vzdy bezbolestny a setrny. Nesouhlasim s nazory, ze je arogantni. Muzu ji vrele doporucit.

První zubař, ukterého nemám týden před tím žaludeční vředy. Je milá, profesionální a nejedná se mnou jako se školákem. Naprostá spokojenost, jak s osobním přístupem, tak s odvedenou prací.

Opravdu hodně drahá, účtuje i tmavé plomby dětí - 400-500 Kč. Obvykle účtuje za úkony několika minut řádově stokoruny.

O

Asi takový stomatolog,jako já kosmonaut.Dceři nedokázala během 3 let udělat celkový rentgen čelistí,takže osmičky v dolní čelisti,rostoucí pod sedmičky,zjistil až jiný lékař.Plomby hrazené pojišťovnou paní doktorka nedělá(po dceřině dotazu p.Kazdová prohlásila,že zadarmo nedělá).Sdělila dceři,že si může vzít dokumentaci a jít
jinam.Bez dalšího objednání ji vyprovodila z ordinace(s vědomím,že dcera má zánět pod oběma horními osmičkami.

nejlepší

Hodně drahý zubař!!

Já jsem s paní zubařkou velmi spokojená. Nejde jen o mě, ale hlavně k ní chodí i má dcera již od jednoho roku a skutečně musím říct, že její pracovní vztah k dětem je úžasný. Zubařky se nebojí a to ji už dvakrát vrtala. Myslím, že to umí dětem pěkně vysvětlit.