Ivana Bartůňková, pediatr Brno

MUDr. Ivana Bartůňková

Pediatr Více

Riegrova 12, Brno
Praktická lékařka pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Š
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila už já jako malé miminko(před 20lety), můj bratr (do teď) a teď jsem k paní doktorce přihlásila i svoji dceru. Po propuštění z porodnice si nás paní doktorka objednala na dobu kdy už je ordinace zavřená. S malou mi pomáhá, ptá se ... prostě skvělá jak říkám známe se už 20 let a nemenila bych. (A to musíme 20km dojíždět)

Paní doktorku vřele doporučuji!Mám 5dětí a starší děti chodí k pediatričce jinam,prcka jsem nahlásila k ní aby to bylo blízko domova a nelituji!Mám srovnání a musím říci,že přístup,postup už jsen v samotné poradně(prcek má 3měsíce)je k nezaplacení.To jak se synem pracuje,ptá se na věci na které se chcete zeptat,jen Vás momentálně nenapadnou,ochota,do ničeho nenutí,vždy a na všem jsem se s ní domluvila.Za nás i 10 hvězdiček ;)

S paní doktorkou a její sestrou jsem maximálně spokojena. Sestra kdykoli poradí i po telefonu a paní doktorka vezme malého (kojenec) i přednostně když je plná čekárna kašlajících dětí. Paní doktorka ve všem poradí, je velmi milá a s dětmi to umí, když malej dostal injekci, ani to nevnímal jak ho doktorka rozptylovala :-) Prostě je to skvělý pediatr!!!!

Byla jsem za celou dobu péče velice spokojená. Dobrá diagnostička, osobní, vstřícný přístup, mohu jen doporučit !

Nejlepší doktorka, co znám. Velmi pečlivý přístup,atb se nesnaží "nacpat" za každou cenu, je rozumná i s posunutím očkování na později...super přístup k dětským pacientům. Syn i já ji máme moc rádi.

Velice kvalitní pediatrička. Díky ní jsem klidná ve všech směrech, vylečila nám strženého piňdu od předešlé doktorky a momentálně lečíme zanedbaného masivního stafylokoka. Paní doktorka je velice pečlivá, před očkováním si udělá stěry zda je dítě 100% zdravé, což velice oceňuji. Dá prostor k dotazům. Komunikuje jako člověk, protože lékařské termíny jsou mnohým maminkám opravdovou neznámou ( to i v určitých případech se týká mě samotné =) ) Hodně lidí s tím souhlasím ale každý chce kvalitního lékaře a kor když se jedná o dítě, takže je to zcela pochopitelné. Opravdu paní doktorce důvěřuji a moc jí děkuji za její přístup. S pozdravem T. Lacová

K paní doktorce chodím s dětma sice zatím krátce, ale její přístup k rodičům je férový a bez povyšování, k dětem velmi přátelský. A její vždy ochotná sestřička je poklad. Paní doktorka vše vysvětlí, poradí, na jakoukoliv otázku mi vždy odpověděla, a to aniž bych měla pocit, že jsem obtížný hmyz a že se na mne kouká přes prsty. Nepředepisuje na počkání ATB, snaží se najít alternativní cesty, což je dnes potřeba. Čekárna je sice menší a není nově vybavena, ale menší děti mají dostatek hraček. I to čekání se nám zkrátilo, návšteva naší předchozí paní doktorky bývala na celé dopoledne, teď jsme čekali maximálně hodinu. Za mne i za obě děti paní doktorce i sestřičce moc děkuju.

Lékařka komunikuje po svém, z pozice toho chytřejšího. V jejím projevu je jasný pod tón arogance. Naše názory a připomínky bagatelizuje. Její slova: „Nesmíte“, „Musíte“, „Zakazuji Vám…“ Nic pro ni není problém, vše je, podle ní, v pohodě… Naše dotazy shazuje. Náš papírek s dotazy mě vyškubla, jedním okem přečetla a prohlásila, vše jsem už říkala. Nepřipouští jiný názor a jen si mele svou. Velmi suverénní. Někomu tento postoj může vyhovovat…
Máme první dítě, a určitě lépe by nám seděl postoj: „Je to dobré ale, jde to zlepšit tak a tak“, tento postoj lékařka bohužel nemá. Prostě žádné pochvaly jsme se od ní nedočkali. S manžely a tatínky nekomunikuje, přehlíží je.
Obtížný přístup do ordinace, odpoledne se autem zaparkovat nedá. Schody do chodby a další schody v chodbě, jedna nefunkční ližina na vnitřních schodech. Pokud jde maminka k lékařce sama s kočárkem, nemůže se tam dostat. Kočárků se do čekárny moc nevejde a jinde nechat nelze. Špatná organizace práce a objednání, moc lidí tlačenice. Jednu chvíli jsme byly v ordinaci dvě mamky i s dětmi, nebylo jasné, s kým lékařka vlastně hovoří. No děs a hrůza.
Mohu vřele NEDOPORUČIT.
Až budeme moci, ihned odejdeme. Nechali jsme se totiž nachytat kladnými hlasy zde na známý lékař.

Nikdy jsem se nesetkala s lepší dětskou lékařkou. I po přestěhování jsme u ní zůstali a rádi si zajedeme dál, jen, když mám jistotu, že mé dítě je v dobrých rukou. Paní doktorka je pečlivá a ráda vše ochotně vysvětlí. Celkově se mi líbí její přístup.. Rozhodně nechápu vyjádření názoru pana KarlaSvobody?? Spíš mi příjde, že se jedná o konkurenční boj jiné dětské ordinace v okolí...

Paní doktorka je maximálně vstřícná i k méně obvyklým požadavkům a má velmi příjemnou zdravotní sestru. Je radost k nim chodit.