Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Riegrova 12, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Mám u paní doktorky obě děti a jsem s ní maximálně spokojená. Vždy poradi, třeba i po telefonu. Zajímá se a nikdy nic nezanedbala. I přes velký nápor v ordinaci příjemná a důsledná. Jsem ráda že jsem ji zvolila!

Š
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Chodíme k paní doktorce 5 let a jsme maximálně spokojený! Paní doktorka i sestřička vždycky poradí, ať po telefonu tak osobně. Jsou milý, lidský a děti k nim chodí rádi! Faktem je, že tam je hodně lidí a obdivuji je, jak ten psychickéj nápor zvládají a ještě jsou příjemný! Máme je s dětma rádi, je to jediný místo kde má syn "doktory" rád

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku znám od dětstvía nyní k ní chodí i moje děti. Paní doktorka je velmi lidská a jako pediatr opravdu odborník na slovo vzatý. Mohu vřele doporučit.


P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je skvělá diagnostička. Vždy jsme k ní chodili rádi, ale její chování k pacientům i dětem se za poslední dobu velmi zhoršilo. Je velmi příkrá a nepříjemná, je vidět, že ji pacienti obtěžují, v telefonu ani nepozdraví. Sestra je také velmi nepříjemná, Stále platí, že paní doktorka je zkušená, takže ji beru a jako odbornici, ale návštěvy eliminuji na minimum. V dnešní době mi takový přístup k pacientům přijde nepřípustný. Jako nového doktora bych ji rozhodně nedoporučila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila už já jako malé miminko(před 20lety), můj bratr (do teď) a teď jsem k paní doktorce přihlásila i svoji dceru. Po propuštění z porodnice si nás paní doktorka objednala na dobu kdy už je ordinace zavřená. S malou mi pomáhá, ptá se ... prostě skvělá jak říkám známe se už 20 let a nemenila bych. (A to musíme 20km dojíždět)


Ověřený profil

Paní doktorku vřele doporučuji!Mám 5dětí a starší děti chodí k pediatričce jinam,prcka jsem nahlásila k ní aby to bylo blízko domova a nelituji!Mám srovnání a musím říci,že přístup,postup už jsen v samotné poradně(prcek má 3měsíce)je k nezaplacení.To jak se synem pracuje,ptá se na věci na které se chcete zeptat,jen Vás momentálně nenapadnou,ochota,do ničeho nenutí,vždy a na všem jsem se s ní domluvila.Za nás i 10 hvězdiček ;)


I
Ověřený profil

S paní doktorkou a její sestrou jsem maximálně spokojena. Sestra kdykoli poradí i po telefonu a paní doktorka vezme malého (kojenec) i přednostně když je plná čekárna kašlajících dětí. Paní doktorka ve všem poradí, je velmi milá a s dětmi to umí, když malej dostal injekci, ani to nevnímal jak ho doktorka rozptylovala :-) Prostě je to skvělý pediatr!!!!


.
Ověřený profil

Byla jsem za celou dobu péče velice spokojená. Dobrá diagnostička, osobní, vstřícný přístup, mohu jen doporučit !


M
Ověřený profil

Nejlepší doktorka, co znám. Velmi pečlivý přístup,atb se nesnaží "nacpat" za každou cenu, je rozumná i s posunutím očkování na později...super přístup k dětským pacientům. Syn i já ji máme moc rádi.


T
Ověřený profil

Velice kvalitní pediatrička. Díky ní jsem klidná ve všech směrech, vylečila nám strženého piňdu od předešlé doktorky a momentálně lečíme zanedbaného masivního stafylokoka. Paní doktorka je velice pečlivá, před očkováním si udělá stěry zda je dítě 100% zdravé, což velice oceňuji. Dá prostor k dotazům. Komunikuje jako člověk, protože lékařské termíny jsou mnohým maminkám opravdovou neznámou ( to i v určitých případech se týká mě samotné =) ) Hodně lidí s tím souhlasím ale každý chce kvalitního lékaře a kor když se jedná o dítě, takže je to zcela pochopitelné. Opravdu paní doktorce důvěřuji a moc jí děkuji za její přístup. S pozdravem T. Lacová


Došlo k chybě, zkuste to znovu