Adresa

J. E. Purkyně 270/5, Most
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
16 názorů

A
Ověřeny pacient

Dobrý den,
paní doktorka super,poradí,vyslechne ,doporučí.
Sestřička je taky super,patřím k nim už 23 let,nemužu si stěžovat


F
Ověřeny pacient

U pani doktorky Alferiové jsem skoro 20 let a jsem s ní velice spokojený. Vlídná, vstřícná, ochotná. Moji rodiče k ní také chodili a pochvalovaly jsi ji. Sestřička také super.


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím 20 let.Jsem s ní velice spokojená,vždy mě vyslechne.Nemám vůbec pocit ,že by spěchala a nebo,že by se mě štítila.I když jsem některá vyšetření odmítala,vždy mi klidně v pohodě vysvětlila jak je to pro mě důležité,prostě lékař jak má být.A sestřička,vždy usměvavá,super!!


Ověřeny pacient

Jsem s paní doktorkou moc a moc spokojená. Mohu jí říct cokoliv a vždycky mě vyšetří a pomůže mi. Oceňuji na ní i to, že zaučuje mladou slečnu doktorku, která je také moc hodná a šikovná a doufám, že to je budoucnost mostecké nemocnice, protože jestli nám budou čeští doktoři a doktorky utíkat do zahraničí, tak nám tady zůstanou jen samí Allahové...


K paní doktorce chodím 5 let. Už 10 let se léčím se žlučníkovými kolikami a nikdy mi paní doktorka neudělala jiné vyšetření, než sonografii. Ani mi nedoporučila nějaký jídelníček, jen mi řekla co bych měla a neměla. Je pravda to, když jsem byla na dietě, tak jsem měla potíže a ted když nemám dietu a jím vše skoro, tak taky mě pobolívá občas žlučník. Jediné co beru na to je Algifen. A nedávno jsem byla na vyšetření, protože jsem už 3. týden nemocná s kašlem ošklivým s hlenem a rýmu. Poslechla si mě ještě s jednou doktorkou a zjistila, že není nic slyšet a posalala mě domu s práškama, který stejně nazabírají a možná mi je i hůř....paní doktorka opravdu se moc nemá k tomu, aby poradila dobře a nasadila léčbu, která pomůže. Sestřička je ale hodná. Na tu si stěžovat nemůžu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka, která vždycky poradí, pomůže a vyslechne. Doporučuji.Kristina


Velmi dobrá a skvělá doktorka a sestra taktéž!!!
Nikdy žádný problém jsem u doktorky 4 roky a spokojen.Doporučuji!!!!!!!


P
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktory již asi 3 rokem.
A zatím je Vše v naprostém pořádku....Vždy mě vyléčila,poradila,vyslechla,a pomohla!!!Nevím jak ostatní já jsem nad míru spokojen a o sestře ani nemluvím příjemná,schopná,.....co dodat vždy když příjdu sestra se směje a je příjemná a když jdu k paní doktorce také se usměje vyslechne a řeší co má....SPOKOJENOST
Děkuji Parák


P
Ověřeny pacient

Ano, je pravda, že paní doktorka nespěchá. Na všechno má dost času. Co jí neřeknu, tak to jí nezajímá. V těhotenství mě léčila na zánět močového měchýře a přitom jsem měla jen zatuhlé kyčle. Přišla na to až doktorka Konášová, která zastupovala. Ta se mnou jen dvakrát trhla, trochu ve mně zakřupalo a rázem všechno přešlo. Příjemná sice je, ale jinak jsem ráda, že nemám žádné vážnější problémy, protože bych se okamžitě musela přehlásit k někomu, kdo své práci rozumí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Skvělá a ochotná doktorka.Takových je hodně málo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti