Ord. praktického lékaře pro dospělé
J. E. Purkyně 270/5, Most

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

paní doktorka super,poradí,vyslechne ,doporučí.
Sestřička je taky super,patřím k nim už 23 let,nemužu si stěžovat

U pani doktorky Alferiové jsem skoro 20 let a jsem s ní velice spokojený. Vlídná, vstřícná, ochotná. Moji rodiče k ní také chodili a pochvalovaly jsi ji. Sestřička také super.

K paní doktorce chodím 20 let.Jsem s ní velice spokojená,vždy mě vyslechne.Nemám vůbec pocit ,že by spěchala a nebo,že by se mě štítila.I když jsem některá vyšetření odmítala,vždy mi klidně v pohodě vysvětlila jak je to pro mě důležité,prostě lékař jak má být.A sestřička,vždy usměvavá,super!!

Jsem s paní doktorkou moc a moc spokojená. Mohu jí říct cokoliv a vždycky mě vyšetří a pomůže mi. Oceňuji na ní i to, že zaučuje mladou slečnu doktorku, která je také moc hodná a šikovná a doufám, že to je budoucnost mostecké nemocnice, protože jestli nám budou čeští doktoři a doktorky utíkat do zahraničí, tak nám tady zůstanou jen samí Allahové...

K paní doktorce chodím 5 let. Už 10 let se léčím se žlučníkovými kolikami a nikdy mi paní doktorka neudělala jiné vyšetření, než sonografii. Ani mi nedoporučila nějaký jídelníček, jen mi řekla co bych měla a neměla. Je pravda to, když jsem byla na dietě, tak jsem měla potíže a ted když nemám dietu a jím vše skoro, tak taky mě pobolívá občas žlučník. Jediné co beru na to je Algifen. A nedávno jsem byla na vyšetření, protože jsem už 3. týden nemocná s kašlem ošklivým s hlenem a rýmu. Poslechla si mě ještě s jednou doktorkou a zjistila, že není nic slyšet a posalala mě domu s práškama, který stejně nazabírají a možná mi je i hůř....paní doktorka opravdu se moc nemá k tomu, aby poradila dobře a nasadila léčbu, která pomůže. Sestřička je ale hodná. Na tu si stěžovat nemůžu.

Paní doktorka, která vždycky poradí, pomůže a vyslechne. Doporučuji.Kristina

Velmi dobrá a skvělá doktorka a sestra taktéž!!!
Nikdy žádný problém jsem u doktorky 4 roky a spokojen.Doporučuji!!!!!!!

Jsem u paní doktory již asi 3 rokem.
A zatím je Vše v naprostém pořádku....Vždy mě vyléčila,poradila,vyslechla,a pomohla!!!Nevím jak ostatní já jsem nad míru spokojen a o sestře ani nemluvím příjemná,schopná,.....co dodat vždy když příjdu sestra se směje a je příjemná a když jdu k paní doktorce také se usměje vyslechne a řeší co má....SPOKOJENOST
Děkuji Parák

Ano, je pravda, že paní doktorka nespěchá. Na všechno má dost času. Co jí neřeknu, tak to jí nezajímá. V těhotenství mě léčila na zánět močového měchýře a přitom jsem měla jen zatuhlé kyčle. Přišla na to až doktorka Konášová, která zastupovala. Ta se mnou jen dvakrát trhla, trochu ve mně zakřupalo a rázem všechno přešlo. Příjemná sice je, ale jinak jsem ráda, že nemám žádné vážnější problémy, protože bych se okamžitě musela přehlásit k někomu, kdo své práci rozumí.

Skvělá a ochotná doktorka.Takových je hodně málo.