Ortopedická ambulance
nám. Republiky 465, Mladá Boleslav

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan MUDr Šlauf je odborník na svém místě. Odmítám jakoukoliv kritiku.Je příjemný, ohleduplný a dovede poradit a zbavit problémú.

Byl jsem doporučen k p. MUDr. Šlaufovi k vyšetření a případně k další léčbě s artrózou kyčelního kloubu. Pan doktor sice správně určil diagnozu, ale řekl mi, že na operaci jsem mladý (je mi více jak 60 let) a že operace přichází v úvahu za 5, 10 nebo i 15 let. do té doby se s tím mám naučit žít. Proto jsem zvolil jiného ortopeda, který měl k mému překvapení po shlédnutí rentgenu naprosto odlišný názor. Nyní mám již po operaci TEP a hlavně mám po bolestech.

Byl jsem obvodním lékařem odeslán k p. MUDr. Šlaufovi k provedení "obstřiku" s akutním (bolestivým) problémem svalu mezi lopatkami. P. MUDr. Šlauf mě požádal o provedení předklonu, vytkl mi, že se špatně ohýbám v kříži, dal mi injekci nad pravou hýždi, vybral 130,- Kč a nashle. Na mou námitku, že mám problém mezi lopatkami mi vysvětlil, že je původ v kříži. Nezbývalo, než potíže přetrpět, až odezněli po týdnu sami.

Nerad veřejně haním něčí práci, ale v tomto případě musím udělat výjimku, protože tenhle ortoped na mě působil značně nedůvěryhodně, jeho diagnóza, jak se později prokázalo u jiného ortopeda byla zcela mylná. Doporučil mi pouze rehabilitační cvik. Sportovat mohu s plnou zátěží i nadále.
Po odchodu z ordinace jsem volal jiného ortopeda. Ten mi provedl artroskopický zákrok. Resumé : díra v chrupavce až na kost.

Pan doktor je velmi vzdělaný odborník se smyslem pro citlivé řešení zdravotního problému. Vše řádně vysvětlí, výborný diagnostik. Kéž by byli všichni takoví, zejména v lůžkových zařízeních! Je to jeden z těch lékařů, před kterými se pacienti zbavují i syyndromu bílého pláště. Co se týká sestry, je to žena na svém místě. Pravda, někdy se zdá trochu přísnější, ale s panem doktorem se skvěle doplňují. Nic jiného nelze, než doporučit.

Velmi profesionální, ochotný, s potvrzenou dlouhodobou praxí a zkušenostmi. Milý člověk se zájmem o pacienta.

nejlepší

Pan doktor určitě patří mezi špičku ve svém oboru.Léta jsem jezdila do Prahy do Motola,když jsem náhodou potřebovala ihned ortopeda,navštívila jsem na doporučení pana doktora a už bych nikdy jiného nechtěla.Citlivý člověk,úžasný diagnostik.

velmi dobrý ortoped,krátké objednací doby a še jej doporučuji

V mém případě odvedl naprosto profesionální práci. Perfektně vysvětlil o co jde a jak bude probíhat léčba, co mohu a co bych neml dělat.... Vše zabralo a jsem bez obtíží. Takže dle mého názoru super lékař a odborník na svém místě.