Praktické zubní lékařství
Tovární 1, Sokolov

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Já jsem maximalne.spokojena.Neměnila bych.Má sice trochu jiný humor.Měla jsem vždycky trauma že zubařů.Těd ho už nemám.

Zkušenost s panem doktorem je asi taková. Zub spraví, ale nelze mluvit o vyléčení. Po odchodu z jeho evidence k jinému stomatologovi mi byly nalezeny 4 kazy pod plombami a to jsem chodil pravidelně 2x do roka na kontroly a stěžoval si na tyto kazy.Bohužel nic nenašel a neměl čas.Proč nemá čas? Protože má ordinovat od 9.00 ne li od 8.30 (už si nepamatuji) ale do ordinace běžně přichází po půl desáté a déle. A objednat se na čas? Neexistuje! Objednán jsem byl několikrát, ale po vysezení cca 2-3 hodin a pak poslouchání jeho arogantních narážek....
Už radši nikdy více! Lidičky on nechápe že je tady on pro nás! Má to obráceně. My přeci k němu chodíme, protože my jsme tu pro něj! Měl by se pan doktor chytit za nos a začít se k pacientům chovat dle jeho slibu, když složil doktorát! Věk na to už má! Děkuji za prostor k názoru.

Všichni lžete. Je arogantní a nepříjemný. Byl jsem svědkem toho,že si mu nějaký mladík dovolil říct,že čeká už 4 hodiny a že musí do práce. Slušně se zeptal,zda by tedy mohl být už ošetřen. Pan doktor mu nevhodným tónem sdělil,že tam není pro něj,ale on kvůli němu....
Já myslím,že by to mělo být obráceně ..
Já se zvedl a odešel a našel jiného stomatologa.

Velmi obratný lékař. Má specifický druh humoru a vyjadřování, který nemusí každému vyhovovat. Já ho mám rád. Skvělý odborník...

Navštěvuji doktora již téměř 20 let a ztotožňuji se se všemi kladnými hodnoceními. Již od začátku velmi zručný, ochotný přijmout pacienta kdykoliv. Někdy se musí déle čekat, ale nic enormního.

Perfektní odborník, který si ví vždy rady. Jen na jeho povahu si musíte zvyknout.

Po letech postupného zhoršování stavu chrupu jsem zakotvila u MUDR. Pázrala. Musím konstatovat, že to bylo to nejlepší, co mohlo mé zuby potkat. Nevím, jak to pan doktor dělá, ale ošetření u něj nejsou traumatem. V čekárně se někdy dlouho čeká, ale vyplatí se to. Jsem maximálně spokojená a neměla bych.

Velmi dobrý a zkušený zubař, který je ochoten věnovat se vám i v neděli večer, pokud je to nutné. Doporučuji!

výborný doktor

ok