Ivan Manďák, praktický lékař Holešov

č.d. 46, Míškovice
Praktický lékař pro dospělé

Sušilova 478, Holešov
Praktický lékař pro dospělé

Pan Manďák mě velice zklamal, po odchodu k jinému obvodnímu lékaři. Z důvodu přestěhování do jiného kraje, jsem byl nucen změnit lékaře a v tom nastal problém. Od roku 2012 nebyl pan Manďák a jeho kolektiv schopen odeslat kartu či výpis, a co hůř, karta se záhadně ztratila. Třikrát jsem apeloval na lékaře Mandaka, že kartu nemám. Vždy řekl že karta byla odeslána. Tohle jsou věci které by se stávat neměly a svědčí to o pořádku v kartotéce. Vše řeším s právníkem a postoupíme rázné kroky.

Chodím k němu spoustu let a vždy mi pomohl. Je pečlivý a mezi obvoďáky TOP. Přemýšlím, kam budu chodit až jednou skončí. Doufám, že bude ordinovat ještě hodně dlouho. Přeji mu pevné zdraví.

Nejlepší obvoďák na okrese.

Je mým lékařem od roku 1980 a nedám na něj dopustit. Vždy ochotný, poctivý a nic nezanedbá. Včasným a vysoce odborným zásahem po pracovní době zachránil život mé tchýni. Všem mohu vřele doporučit.

Výborný doktor a jsem s ním velmi spokojený. Zatím se mi nestalo, že by něco zanedbal. Dokáže předepsat kvalitní a levný lék bez ohledu na tlaky distributorů. Velmi doporučuji.

Jsem s ním velmi spokojený, zatím se mi nestalo, že by něco zanedbal, ba naopak, mne posílá na vyšetření, které
bych měl absolvovat i při běžných pravidelných prohlídkách.Velmi doporučuji o čemž svědčí jeho vytíženost
a obsazenost lidmi v čekárně.

Milí Holešováci, MUDr. Manďák je nejpoctivější lékař, kterého tu máme. Při každé návštěvě - moč, krev, výtěr z krku - naprosto běžná věc - to nedělají ani děcaři u malých dětí - o to si musím říct. A co se týče ordinačních hodin - pracuje denně od 7-15 (nevím, kdo jiný to tak má) a když jsem kdysi potřebovala kartu k lékaři do Brna, stačilo zavolat na mobil a byl ochoten i o své dovolené!!! A odsýpá to u něj - a nemáte pocit, že vás odbyde. Prostě se s babkama nevykecává o receptech na pečení jako jiné lékařky.

K problému pacienta přistupuje s rozvahou , i jeho nová sestřička Monika .

Taktéž doporučuji. Vždy maximální péče a pozornost. Vždy vyjde vstříc.

je bezva