Praktický zubní lékař
Čechova 15, Břeclav

Mám jeden zásadní poznatek. Pan zubař mě naučil, že se není třeba bát zubaře. A že ošetření zubů je možné i BEZ BOLESTI. Jo a ještě jedna věc, nesnášel jsme vždycky to, že jsme byl objednán na určitý čas a musel jsem čekat v čekárně i několik hodin.... To se tady nestalo ani jednou, do 10 minut po smluveném čase jsem u pana zubaře na křesle...A celý personál ordinace je milý a ochotný. Moc děkuju...

Můj první dojem z přístupu pana doktora byl velmi dobrý. Ordinace na skvělé úrovni, přátelské prostředí... Ovšem jakmile se při léčbě zubu u mé dcery objevily problémy, pan doktor mě velmi zklamal. K celé záležitosti se postavil velmi neprofesionálně, takže jsem se rozhodla pro změnu lékaře.

Nejlepší zubař jakého znám, chválím a doporučuji.Petra

Doporucuji,velmi dobrý

Doporučuji pana doktora, je opravdu profesionální stomatolog,rychlý, přesný zodpovědný,pečlivý a hlavně lidký. Opravdu široko daleko není lepší.

nejlepsi doktor v okoli breclav

jeden z nejlepších, ne-li nejlepší zubař v břeclavi a okolí

Jsem velmi spokojena. Pan doktor je pečlivý, šikovný, nejlepší ve svém oboru, kterého znám /a znám jich dost/.

Nejlepší zubař široko daleko...

Mám s ním nejlepší zkušenosti, příjemné jednání, rychlost, díky němu jsem se zbavil strachu ze zubařů. Zákroky od něj nebolí. Děkuji pane doktore.