Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je spolehlivá, empatická a milá. Zdravotní prohlídky vykonává opravdu pečlivě a nic neopomene. Mám chronickou nemoc a i když mi ona samotná nemůže pomoci, protože to lze opravdu jen přes specialistu, tak mne alespoň vyslechne a v případě,že má nějaký nápad, tak minimálně poradí. V těžké době, kdy mi umíral snoubenec, mi dala na sebe osobní kontakt a mohla jsem volat kdykoli. V této situaci udělala naprosto vše, co bylo v jejich silách, řekla bych, že i více než šlo. I proto na ni pohlížím s respektem a úctou.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím již dlouhé roky. Vlastně od plnoletosti a přechodu od dětského lékaře k lékaři pro dospělé. Je to lékařka, která rozumí své práci. Jakmile se cítím nemocná, nikdy se nestane, že by mě odmítla ošetřit i v případě, kdy zrovna nejsem objednaná, či telefonicky s paní doktorkou domluvená. Já ji nemohu vytknout jediné slůvko. Nyní k paní dr.přešel i manžel a věřím, že i mé dcery, až navrší plnoletosti k paní doktorce chodit budou. Za mě opravdu veliká spokojenost .

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je neskutečný úkaz. Volali jsme jí k nám domů k úmrtí jejího pacienta. Ačkoliv má ze zákona povinnost přijet v pracovní době či návštěvních hodinách museli jsme čekat 4hodiny než skončí ordinační hodiny. Když přijela k ohledání těla přijela jen s kabelku přes rameno, od stolu se na mrtvého podívala a pak ještě vyplnila stary neplatný formulář a půl papírů které nám měla dát pro pohřební službu nám vůbec nedala. Pak jen tak mimochodem nám řekla že už je hodně hodin a že nám nejspíš pohřební služba ani nepřijede že už tam nikdo není a budeme muset čekat do rána. S tím se zvedla a odjela. Musím přiznat, že to nebyl šok jen pro nás, ale i pro pány z pohřební služby, které jsme následně zavolali . Takovýto postup a naprostá neznalost je prostě ostuda. Paní doktorka by se nad sebou měla zamyslet.

MUDr. Iva Vavřinová

Vážená paní Moniko.

Neznám vás a nechápu, co vás vede k takové zlobě. Zemřelý pán byl mým pacientem velmi krátce (viděla jsem ho v ordinaci jen 1x) a to on si v rámci svobodné volby lékaře vybral mě, nikoli já jeho.

Prohlídky zemřelých provádí koroner nebo lékař záchranné služby. Žádnou takovou povinnost ze zákona (o které píšete) jako praktický lékař nemám, jen jsem vám chtěla vyhovět.

Kdybyste mi zavolala na mobil (číslo je volně dostupné na webových stránkách) včas, přijela bych hned v rámci návštěvní služby. Protože jste ale telefonovala na pevnou linku do ordinace v 16 hodin, kdy začínala ordinační doba, domluvila jsem se s vámi, že přijedu po této ordinační době nejdříve v 19 hodin, v tu dobu jsem také přijela. V ordinační době totiž, jak už z názvu vyplývá, musím být v ordinaci pro lidi nemocné a objednané.

List o prohlídce zemřelého se změnil k 1.1.2019 a pán zemřel 19.2.2019. Zajistila jsem tiskopisy aktuální, hned večer je po dohodě s pohřební službou vhodila do jejich poštovní schránky a vám telefonovala, že je všechno v pořádku – neměla jste s tím žádnou práci ani další starosti.

Že by zaměstnanci pohřební služby byli „v šoku“? Ze mě? Z něčeho, co je pro ně každodenní náplní práce? To by bylo velmi neprofesionální a pochybuji o tom.

Kdy a jak si rodina zajistí pohřební službu není starostí lékaře, z mé strany šlo pouze o projev účasti a pokus o konverzaci.

Narážka na kabelku je zvláštní – jezdím s velkoobjemovou kabelou, do které se všechno vejde, zatím to ještě nikomu nevadilo.

S pozdravem

MUDr. Iva Vavřinová

Paní doktorka je velice důsledná a spolehlivá. Nikdy neponechá nic náhodě a udělá vše na maximum pro pacienta. S ochotou vyslechne a poradí. Chválím také sestřičku injekce a odběry na výbornou. Za mě velká spokojenost. Přeji plno spokojených pacientů. Děkuji za všechno.
Hedvika Zoubková

Mně se na paní doktorce moc líbí její otevřenost v komunikaci. Nemusím se ostýchat mluvit s ní narovinu, požádat o radu, pohovořit o problému. Na nic si nehraje (což u lékařů bývá častý jev), je to šikovná a obětavá lékařka.
Moc se mi líbí objednávkový systém, který má zavedený - člověk se tak vyhne půl dne čekání v přeplněné čekárně. A i když jsem objednaná nebyla, stačilo cinknout a optat se, kdy je nejlepší přijít - právě proto, abych tam potom netrčela. I když se jde "jenom s papírem" - takhle se nás tam může sejít víc a pak jsme nervozní všichni.
Takže za mě moc doporučuji!
Dana Němcová

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená již několik let, se sestřičkou jsem také neměla nikdy žádné špatné zkušenosti. Nemohu na ní napsat žádnou negativní reakci, měli by se spíše nad svým chováním zamyslet někteří pacienti.

Paní doktorka je opravdu profesionál každým coulem a svým empatickým přístupem navozuje přátelskou atmosféru, vždy pomůže, poradí a svou práci včetně zdravotních prohlídek vykonává pečlivě, sestřička je též velmi šikovná např. odběry provádí na výbornou. Jen tak dále, přeji oběma mnoho spokojených pacientů.

Paní doktorka je dobrá lékařka,ale pravdou je,že sestra je normální hulvát. Nechápu,jak tam vydržela tak dlouho. Někdo by jí už měl říci jak se chovat k pacijentům. Nejednou se mi stalo,že jsem se potřebovala jen na něco zeptat a i přes to,že jsem si poctivě vystála frontu,tak byl div,že se mnou sestra nevyrazila dveře. Také není slušné mluvit do rozhovoru pacijenta a lékaře.

Já mám naopak špatné reference!

Skvělá lékařka otevřená i alternativním způsobům terapie.