Iva Nesnídalová, psycholog České Budějovice

PhDr. Iva Nesnídalová

Psycholog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Senovážné nám. 248/2, České Budějovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Konzultace ohledně dcery

Paní doktorka na mě působí pozitivně. Umí poradit, vyslechne, je objektivní. Pokud jsou rodiče rozvedení, je velmi ochotná spolupracovat a konzultovat zájmy a zdravotní stav dítěte i s rodičem, který nemá dítě v primární péči, pokud má ten rodič zájem. Svou práci dle mého názoru dělá velmi dobře, opravdu se snaží naplno věnovat potřebám dítěte. Je zjevné, že její práce je zároveň i jejím posláním... ????


A
Ověřeny pacient

Paní Nesnídalová je jedna z nejlepších psycholožek. Nevím, co proti ní máte.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka není až tak dobrá jak se zdá rada spolupracuje z ospodem České Budějovice její názory a léčba se odvijí od názoru sociálních pracovnic paní doktorka ta nedělá žádné nezávislé posudky ale tuto praci odvádí za ní ospod kam vítr tam plašt nemá žádné své názory nestojí za rodičema ale za sociálním ůřadem dělá vše proti dětem náš syn se u ní léčil pomálu rok a na žádost sociálky jej bez našeho vědomí vyřadila. Doba komunizmu nadále tu přetrvává.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je mimořádně citlivá žena a vynikající odbornice. Po odborné stránce je neoddiskutovatelně nejlepší v celých Č.B.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi citlivá, vnímavá a přátelská, s obrovským nasazením pro své pacienty. Je opravdu schopna pomoci a poradit.


Moc mi v pubertě pomohla, děkuju paní doktorko


D

Úžasná dáma, velice nám pomohla. Dokáže podržet.


"

K dětem má přátelský,kamarádský přístup...mluví s nimi téměř jako vrstevnice.Dospělým srozumitelnou formou objasní výchovný postup,dá vizitku a ujištění možnosti zavolání v případě problémů.


M

Nachápu,že psychologovi není jasné,že když někdo,zejména mladý člověk nebo dítě potřebuje pomoc psychologa ,potřebuje ji co nejdřív.Moje dcera ,která bohužel vbčes neodešla od Dr Nesnídalové, za to zaplatila nejvyšší cenu.Co v tom je od p.Nesnídalové,nenasytnost,p'oza?Svědomí má splachovací.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti