Iva Nesnídalová, psycholog České Budějovice

PhDr. Iva Nesnídalová

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Senovážné nám. 248/2, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory

Umístění: Ordinace Konzultace ohledně dcery

Paní doktorka na mě působí pozitivně. Umí poradit, vyslechne, je objektivní. Pokud jsou rodiče rozvedení, je velmi ochotná spolupracovat a konzultovat zájmy a zdravotní stav dítěte i s rodičem, který nemá dítě v primární péči, pokud má ten rodič zájem. Svou práci dle mého názoru dělá velmi dobře, opravdu se snaží naplno věnovat potřebám dítěte. Je zjevné, že její práce je zároveň i jejím posláním... ????

Paní Nesnídalová je jedna z nejlepších psycholožek. Nevím, co proti ní máte.

Paní doktorka není až tak dobrá jak se zdá rada spolupracuje z ospodem České Budějovice její názory a léčba se odvijí od názoru sociálních pracovnic paní doktorka ta nedělá žádné nezávislé posudky ale tuto praci odvádí za ní ospod kam vítr tam plašt nemá žádné své názory nestojí za rodičema ale za sociálním ůřadem dělá vše proti dětem náš syn se u ní léčil pomálu rok a na žádost sociálky jej bez našeho vědomí vyřadila. Doba komunizmu nadále tu přetrvává.

Paní doktorka je mimořádně citlivá žena a vynikající odbornice. Po odborné stránce je neoddiskutovatelně nejlepší v celých Č.B.

Paní doktorka je velmi citlivá, vnímavá a přátelská, s obrovským nasazením pro své pacienty. Je opravdu schopna pomoci a poradit.

Moc mi v pubertě pomohla, děkuju paní doktorko

Úžasná dáma, velice nám pomohla. Dokáže podržet.

"

K dětem má přátelský,kamarádský přístup...mluví s nimi téměř jako vrstevnice.Dospělým srozumitelnou formou objasní výchovný postup,dá vizitku a ujištění možnosti zavolání v případě problémů.

Nachápu,že psychologovi není jasné,že když někdo,zejména mladý člověk nebo dítě potřebuje pomoc psychologa ,potřebuje ji co nejdřív.Moje dcera ,která bohužel vbčes neodešla od Dr Nesnídalové, za to zaplatila nejvyšší cenu.Co v tom je od p.Nesnídalové,nenasytnost,p'oza?Svědomí má splachovací.