Senovážné nám. 248/2, České Budějovice
Ordinace (mapa)

Paní Nesnídalová je jedna z nejlepších psycholožek. Nevím, co proti ní máte.

Paní doktorka není až tak dobrá jak se zdá rada spolupracuje z ospodem České Budějovice její názory a léčba se odvijí od názoru sociálních pracovnic paní doktorka ta nedělá žádné nezávislé posudky ale tuto praci odvádí za ní ospod kam vítr tam plašt nemá žádné své názory nestojí za rodičema ale za sociálním ůřadem dělá vše proti dětem náš syn se u ní léčil pomálu rok a na žádost sociálky jej bez našeho vědomí vyřadila. Doba komunizmu nadále tu přetrvává.

Paní doktorka je mimořádně citlivá žena a vynikající odbornice. Po odborné stránce je neoddiskutovatelně nejlepší v celých Č.B.

Paní doktorka je velmi citlivá, vnímavá a přátelská, s obrovským nasazením pro své pacienty. Je opravdu schopna pomoci a poradit.

Moc mi v pubertě pomohla, děkuju paní doktorko

Úžasná dáma, velice nám pomohla. Dokáže podržet.

"

K dětem má přátelský,kamarádský přístup...mluví s nimi téměř jako vrstevnice.Dospělým srozumitelnou formou objasní výchovný postup,dá vizitku a ujištění možnosti zavolání v případě problémů.

Nachápu,že psychologovi není jasné,že když někdo,zejména mladý člověk nebo dítě potřebuje pomoc psychologa ,potřebuje ji co nejdřív.Moje dcera ,která bohužel vbčes neodešla od Dr Nesnídalové, za to zaplatila nejvyšší cenu.Co v tom je od p.Nesnídalové,nenasytnost,p'oza?Svědomí má splachovací.

Moc mi v pubertě pomohla, děkuju paní doktorko

Úžasná dáma, velice nám pomohla. Dokáže podržet.

"