VIDAMED s.r.o.,
K Nemocnici 2814, Kladno

Umístění: VIDAMED s.r.o.,

Paní doktorka Mádlová je mojí praktickou lékařkou již několik let. Je velmi empatická, vždy důkladně vyšetří a ev.pošle ke specialistovi. Nikdy žádný můj problém nepodcenila. Kéž by takových doktorů bylo více. Určitě všem doporučuji.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit!!!! Je to moc milá, hodná lékařka vždy připravena pomoci! Pomohla mi též od častých angín, které mě trápily dlouhou dobu i během těhotenství, za to jí patří mé velké díky! Kdykoliv k ní člověk přijde s jakýmkoliv problémem, ihned pomůže. Jana M.

U paní doktorky jsem skoro 2 roky (?) a jsem s ní velice spokojená. Zbavila mě častých angín prostřednictvím ORL. Ihned to začala řešit, zavolala osobně na ORL a zařídila mou návštěvu k panu doktorovi Čubovi. Také mi pomohla s psychickým problém, při kterém rovněž okamžitě reagovala a objednala a přemluvila paní psychiatričku, která měla v ten den přeplněno v čekárně, aby mě přijala na návštěvu, kde mi byla diagnostikována těžká deprese. Paní doktorku jen a jen DOPORUČUJI!