Ordinace praktického lékaře pro dosp.
Štefánikova 415, Říčany

Zatím mám jen dobré zkušenosti s paní doktorkou Koudelkovou. Byla jsem u ní jen párkrát a s ničím vážným, ale vždy byla příjemná a mé zdravotní problémy vyřešila. Jediné mínus je, že u ní se vždy čeká několik hodin. Je dobře, že se každému pacientovi věnuje na 100%, ale mnozí jsou u ní i půl hodiny (já byla vždy do 10 minut hotová, nechápu to).

Myslím, že má štěstí pacient, který se dostane do péče této paní doktorky. Vstřícnost, pečlivost a kvalifikované zamyšlení nad diagnozou jsou pro pacienta cenný dar, který paní doktorka trpělivě vysvětluje. Domnívám se, že se jedná o jednoho z nejlepších lékařů, se kterým jsem měl tu čest.
Bohužel, než se pacient do ordinace skutečně dostane, musí si vytrpět své. Čekárna čpí atmosférou hlubokého socialismu, předbíhání a hodiny čekání může mít na nervy pacienta depresivní vliv. A stačilo by tak málo: umístit před vchod do ordinace trhací lístky s čísly určující pořadí. Bylo by po předbíhání, zbytečného čekání a napětí, které v čekárně panuje. Jenomže nevím, zda je to věc paní doktorky, nebo její sestry.

Velmi profesionální jednání, zájem o pacienta, obdivuhodné rozpoznání problému

Paní doktorku bych nedoporučila nikomu, kdo má větší problémy než je chřipka. Musela jsem od ní odejít. Neochota, nepříjemný přístup korunovaný i 3-4 hodinovým čekáním. Souhlasím sice, že situace v Říčanech je co se týče obvodních doktorů tragická, ale natolik, abych se nechala "léčit" od této doktorky tedy ne.

Opravdu velmi dobrá lékařka. Přemýšlivá, k pacientům citlivá a funfovaná.

Nejlepší paní doktorka jakou jsem potkala.

Paní doktorka je především velmi vnímavá a pacientovi naslouchá. Připočteme-li k tomu pak její následné vynikající odborné chování, bezchybnou diagnostiku a zapojení jejich velmi širokých odborných znalostí, vyjde z toho velmi dobrý průběh léčení, který je šetrný a hlavně účinný pro pacienta. Jen více takových lékařů!!!

Paní doktorka je velmi vzdělaná, umí naslouchat, a následně přesně stanovit diagnosu a vlastní léčbu. Pacientovi věnuje vždy odpovídající čas. Kdyby takových lékařů bylo víc, bylo by dobře. Ve svém oboru je skutečně nejlepší a prto je u ní vždy hodně pacientů. Závěr: lidsky i doborně na nejvyšší úrovni. Díky paní doktorko!

sucim@seznam.cz

Jsem velmi spokojen + lidský přístup ,klidný hlas ,vstřícnost a vše co má mít
správný lékař.

Opravdu vše bylo řečeno, není co dodat, je prostě opravdu nejlepší.