Praktický lékař pro děti a dorost
Dvořákova 385, Nový Bor

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka je úžasná :) poradí nám se vším i když není zrovna v ordinaci. Vše hezky vysvětlí aby to pochopil úplně každý. Je moc milá k dětem a vždy vyřeší všechno :) Sestřička je taky skvělá :) Fajn přístup a hezké prostředí :)

Paní doktorka je skutečně nejlepší, je také velice vstřícná a udělá si na své pacienty čas. A to, že tu někdo píše nesmysly, že paní doktorka nepozná zapal plic je holý blud. U našeho syna ho diagnostikovala okamžitě a zánět průdušek také. Máme u paní doktorky obě děti již několik let a nikdy se nám nestalo,že by snad neurčila správnou diagnozu, nebo že by napsala léky, které by nepomohli.

Za synovi 3 roky už jsme u třetí paní doktorky (první šla do důchodu, druhou jsme vyměnili po stěhování za dr. Dřízhalovou) a je to opravdu super doktorka. Syn se nechá v klidu prohlédnout a to dřív brečel jen při vstupu do čekárny, jakmile se jí něco nezdá, posílá nás dál...mohu jen a jen doporučit. Nemluvě o příjemném prostředí a i fajn sestřičce. Jen tak dál :-)

Jsme velice spolkojeni. S přístupem i prostředím. Nedá se to popsat, to se musí vidět. Doporučuji všem.

Super přístup k dětem i rodičům.

Souhlasíme s nejlepším hodnocením.

Velmi hezký přístup k dětem i srozumitelné postupu léčení vysvětlení rodičům.
U jiných jsem si myslela, že překážím. Plně doporučuji.

Prostě nejlepší

Skvělý, vysoce odborný přístup i příjemné prostředí.

Souhlasíme s názorem, že je to paní doktorka s dobrým přístupem k dětem i rodičům, ochotná. Má snahu i dporučit či upozornit na různézné akce, slevy atd., ale to je vše. Po našich zkušenostech bychom ji však nedoporučovali. Radši se snažíme jít ihned ke specialistovi, kde se nám dostává velmi odborné a okamžité péče.