Praktický lékař pro dospělé
Slezského odboje 3/361, Opava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprostá katastrofa. Paní doktorka má v péči oba rodiče v důchodovém věku. Maminka má dlouhodobé vleklé potíže se zády, paní doktorka jí opakovaně odmítla napsat žádanku na neurologii a místo toho jí napsala lék na bolest, který je v absolutním rozporu s její diagnózou - vysokým krevním tlakem. Naprosto tuto lékařku nedoporučuji. Paní doktorka pouze pobírá příspěvek za pacienta, ale nedělá potřebné kroky ke správné léčbě. Rodiče si svá specializovaná vyšetření raději platí z vlastní kapsy, než by se dočkali od paní dr.

Úžasná paní doktorka, velmi milá, vstřícná a ochotná pomoci. Chodila jsem k ní s mou starou babičkou, která byla její pacientka a lepší přístup jsem si nemohla přát. Velmi lidská a úžasná, nemám co vytknout. Moc děkuji za péči.

Je skvělá. Bez ní bych tu už nebyl.

Musím říci, že paní doktorka je velice milá, ochotná, starostlivá a snaží se udělat první poslední. Co je trošku mínus, že se u ni vždy dlouho čeká, protože pomalu každý pacient je tam půl hodiny. Ale to se dá asi omluvit snahou maximálně pomoci, takže to musíme přežít. Co bychom nevytrpěli pro naše zdraví. Takže v pořádku, já jsem spokojen, i když tam moc často nemusím a doufám, že ani moc často muset nebudu. Howgh!

Paní doktorka je velmi mila, ochotna, je to clovek, kteremu se muzete sverit:) Pro me skvela!

Na paní doktorku si nemůžu vůbec stěžovat-příjemná, milá, ochotná :-)