Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Prohlídka

Každý půl rok jsme chodili na pravidelné kontroly. Malé se na přelomu listopadu a prosinece vyklubaly nové dva zuby (stoličky), už v lednu jsem nás objednávala na KO a říkám do telefonu, že se asi malé dělají kazy, objednala nás až na příští měsíc. Do té doby se kazy projevily. Paní doktorka mě sjela, že dítě krmím sladkým. A jestli ne já, tak babička. Kazy vyvrtala.
Za měsíc jsme navštívili jinou doktorku, kazy co paní doktorka vyvrtala, bude opravovat. Kazí se jí to dál pod plombou. Má to černé. Mimo jiné se malé udělal ještě další kaz (nebo ho paní doktorka přehlédla?), od nové doktorky ho máme opravený. K jiné paní doktorce nás dostaly děti, co k ní chodí. Je strašně hodná a já z ní mám hrozně dobrý pocit. Jinak jsme měli špatný zubní kartáček, zuby se zřejmě kazí z častých požívání ATB (4x za loňský rok), dítě je kojený, tak to může být zapříčiněno i tím. Hrozně mě mrzí, že jsem nešla k dětské zubařce hned od začátku. Prý kdyby se mi něco nezdálo, mám volat a hned přijít. Má úplně jiný přístup než paní doktorka Pešková.

Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Zuby

K paní doktorce chodím od prvních zoubků a ve svých 23 letech me nikdy nenapadlo od ní odejit. Skvělý přístup doktorky i sestry a když jsem si špatně čistil tak i pokárala :-) prostě jsem s ni spokojeny a rad k ní dám i své děti.

Ověřeny pacient

K zubařce Peškové docházel můj syn,měl dva kazy,vrtala stylem že napočítala do tří,pak mu to uzavřela,zub ho začal poté hodně bolet,byla jsem dohromady cca 6 krát znovu u zubařky Peškové,ale ta vždy řekla že to je bolest z dásně a ne od zubu! nebo že si špatně čistí zuby,což není pravda,jelikož mu zuby čistím já a to i mezizubním kartáčkem!nakonec jsem šla se synem radši na pohotovost a zjistili že už má gangrénu zubní dřeně!takže díky zubařce syn neskutečně dlouho trpěl bolestmi a zub který už má druhý má navždy zničený-mrtvý! k takové zubařce bych neposlala ani nepřítele !

R
Ověřeny pacient

navštěvuji pani zubařku cca kolem 15 let a ted k ni chodí i me deti:) jsme spokojeni všichni tři....

T
Ověřeny pacient

S Paní doktorkou jsem nespokojená, mé sestře zkazila zuby, a do dneška se nebude moct usmát a také by měla být spolehlivá a né všechno uchvátat, a své chování tím že bude na děti křičet, protože se prostě bojí což asi každý dítě se bojí zubaře si asi důvěru nezíská, jak dětí tak možná i dospělých.

B
Ověřeny pacient

Vždy jsem měla velké potíže se zuby, od dítěte navštěvuji Mudr. Peškovou a zůstávám i v dospělosti, spokojenost

Ověřeny pacient

Doktorka Pešková je výborná doktorka, kromě profesiálního přístupu od dětí až po dospělé, velice oceňuji i přesné dodržení objednané návštěvy.

Od doby co chodím k doktorce Peškové se již návštěvy zubařů nebojím. Doktorka i sestra vystupují příjemně a jsem přesvědčen, že jsem se svěřil do péče profesionálek.

Ověřeny pacient

K paní Peškové chodíme se setrou od malička. Je velice milá a hodná. Pamatuje si nás jménem a pořád se k nám chová jako k těm malým holčičkám, které jsme kdysi bývaly (mě je 21 a sestře 25 let).

Paní doktorka i její sestřička jsou velmi profesionální a milé. U této lékařky mě přešel strach ze zubaře. Doporučila jsem ji i několika svým známým, kteří k ní začali chodit se svými dětmi a jsou taktéž moc spokojeni. Já jako nastávající maminka mám o zubařce pro své dítě také jasno...vřele doporučuji. Dana Tlačilová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti