Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Přístup paní zubařky má dost zvláštní přístup k dětem, jediné co 18 let slyšíme při každé návštěvě je, že nemá jíst a pít sladké. Poslední návštěva byla vrcholem, kdy synovi řekla, že mu nebude zuby opravovat, a další slova, které nemohu publikovat.... To jsme nevěřícně zírali. Za těch x let mu opravila snad jen dva zuby, prohlídka vždy trvá 3 minuty a bezeslova vás pošle domu a teď mu řekne tohle a že si má najít zubaře, že mu zuby opravovat nebude. V dnešní době najít zubaře je nemožné a ona si dovolí vypustit z péče dítě s takovým výsledkem péče. Takže pokud vám stačí jen prohlídka a kázání, tak ok, na to péče paní doktorky stačí, jinak je to neštěstí a velký problém dobudoucna.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Prohlídka

Každý půl rok jsme chodili na pravidelné kontroly. Malé se na přelomu listopadu a prosinece vyklubaly nové dva zuby (stoličky), už v lednu jsem nás objednávala na KO a říkám do telefonu, že se asi malé dělají kazy, objednala nás až na příští měsíc. Do té doby se kazy projevily. Paní doktorka mě sjela, že dítě krmím sladkým. A jestli ne já, tak babička. Kazy vyvrtala.
Za měsíc jsme navštívili jinou doktorku, kazy co paní doktorka vyvrtala, bude opravovat. Kazí se jí to dál pod plombou. Má to černé. Mimo jiné se malé udělal ještě další kaz (nebo ho paní doktorka přehlédla?), od nové doktorky ho máme opravený. K jiné paní doktorce nás dostaly děti, co k ní chodí. Je strašně hodná a já z ní mám hrozně dobrý pocit. Jinak jsme měli špatný zubní kartáček, zuby se zřejmě kazí z častých požívání ATB (4x za loňský rok), dítě je kojený, tak to může být zapříčiněno i tím. Hrozně mě mrzí, že jsem nešla k dětské zubařce hned od začátku. Prý kdyby se mi něco nezdálo, mám volat a hned přijít. Má úplně jiný přístup než paní doktorka Pešková.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Zuby

K paní doktorce chodím od prvních zoubků a ve svých 23 letech me nikdy nenapadlo od ní odejit. Skvělý přístup doktorky i sestry a když jsem si špatně čistil tak i pokárala :-) prostě jsem s ni spokojeny a rad k ní dám i své děti.

K zubařce Peškové docházel můj syn,měl dva kazy,vrtala stylem že napočítala do tří,pak mu to uzavřela,zub ho začal poté hodně bolet,byla jsem dohromady cca 6 krát znovu u zubařky Peškové,ale ta vždy řekla že to je bolest z dásně a ne od zubu! nebo že si špatně čistí zuby,což není pravda,jelikož mu zuby čistím já a to i mezizubním kartáčkem!nakonec jsem šla se synem radši na pohotovost a zjistili že už má gangrénu zubní dřeně!takže díky zubařce syn neskutečně dlouho trpěl bolestmi a zub který už má druhý má navždy zničený-mrtvý! k takové zubařce bych neposlala ani nepřítele !

navštěvuji pani zubařku cca kolem 15 let a ted k ni chodí i me deti:) jsme spokojeni všichni tři....

S Paní doktorkou jsem nespokojená, mé sestře zkazila zuby, a do dneška se nebude moct usmát a také by měla být spolehlivá a né všechno uchvátat, a své chování tím že bude na děti křičet, protože se prostě bojí což asi každý dítě se bojí zubaře si asi důvěru nezíská, jak dětí tak možná i dospělých.

Vždy jsem měla velké potíže se zuby, od dítěte navštěvuji Mudr. Peškovou a zůstávám i v dospělosti, spokojenost

Doktorka Pešková je výborná doktorka, kromě profesiálního přístupu od dětí až po dospělé, velice oceňuji i přesné dodržení objednané návštěvy.

Od doby co chodím k doktorce Peškové se již návštěvy zubařů nebojím. Doktorka i sestra vystupují příjemně a jsem přesvědčen, že jsem se svěřil do péče profesionálek.

K paní Peškové chodíme se setrou od malička. Je velice milá a hodná. Pamatuje si nás jménem a pořád se k nám chová jako k těm malým holčičkám, které jsme kdysi bývaly (mě je 21 a sestře 25 let).