Náměstí 5.května, 2/12, Čelákovice

Umístění: Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou sympatické a příjemné s profesionálním přístupem. Šel jsem na řadu tak, jak jsem byl objednán. Kéž by bylo více takových ordinací.

Umístění: Jiný

Výborná, pečlivá a přemýšlející lékařka s velkou mírou empatie. Nic neodbyde, vše chce zjistit a vyřešit. Kdyby mě neposlala na spec. pracoviště, tak těžko říct, jak bych dopadla. V ordinaci se nečeká dlouho, při objednání vše načas. I sestřička je vstřícná. Navíc paní doktorka zasílá zprávy i přes email a nemusí se neustále běhat do ordinace. Všem mohu jen doporučit!

Umístění: Jiný

Skvělá, inteligentní lékařka, moc mi pomohla s řešením dlouhodobějšího, "vleklého" zdravotního problému, osobní přístup, skutečně poslouchá, co říkáte a věnuje se vám, velmi příjemná návštěva u ní, a vynikající odbornost, je vidět, že stále studuje nové věci z oboru a zabývá se jimi, takovou lékařku jsem po různých zkušenostech jinde už dlouho hledala. Byla jsme u ní na preventivní prohlídce, podorobně mi vysvětlila údaje z laboratoře, poslal mne ke specialistům a zkontrolovala později výsledky a opět mi je vysvětlila.