Zubní ordinace
Marie Majerové 1804, Sokolov

Paní doktorka ve mně dokázala vybudovat strach ze zubního ošetření. Slovo anestetikum je pro ni cizí.
Bohužel pochybuji i o jejích lekařských kvalitách, současný lékař mi pod plombou od paní doktorky našel velký kaz, zcela zjevně to MUDr. Kučerová ,,odflákla".
Nelze jí ale upřít ochotu, úsměv a lidské jednání, pak také to, že se jen za máloco platí a pokud, tak částky nejsou likvidační.
V čekárně strávíte v lepším případě minimálně hodinu.

Jsem velice spokojená už přes 20.let,paní doktorka je výborná a psychicky i pomáhá,při jakémkoli zákroku...

Nejlepší doktorka!

Jsem už roky spoky, sestra je sice velmi svá, ale - kdo z nás je normální :o)

Paní doktorka je velmi milá a má pěkný a hlavně trpělivý vztah k dětem.K paní doktorce už chodíme leta a nemohu nic vytknout .doporučuji

Velice příjemná a trpělivá k dětem.Mohu doporučit.

Je skvělá, a konečně se zubaře nebojím!!!

Vřelý přístup k pacientům, téměř rodinný lékař, vše ochotně vysvětlí. Pacient je v psychické pohodě. Jsem s paní doktorkou moc spokojena a můj syn se k ní vždy těší ( a to již zažil několik zákroků ). Vřela doporučuji.

Skvělý přístup, milá a ochotná. jen v čekárně strávíte celej den nehledě na čas objednání