Paní doktorka je poklad.Vždy mi pomůže.Vím,že to s pacienty občas není lehké a asi ani se mnou.Při mé nemoci najít lék,aby se navzájem snášeli není lehké,ale paní doktorka si umí poradit.Děkuji za to,že jste.Poděkovat ale musím i sestřičkám

Vynikají lékařka,ochotná,milá.

Přála bych každému takového lékaře, s lidským přístupem a pečlivostí.

Velmi dobrá lékařka. Velmi precizně rozebírá s pecientem jeho nemoci, problémy, potíže. Způsob léčby nebo prevenci. vždy ochotná, příjemná, milá. Na nic si nehraje. Vřele a každopádně bych ji doporučil jako praktickou lékařku.

když byla paní doktorka na pohotovosti předepsala mi léky aniž by mě upozornila,že se mi po nich může spustit krev z nosu , ale ne klasické krvácení,ale dost drastické.Navíc v lékarně se divili prč vůbec mi předepsala tohle jsem z toho celkem šokovaná takže lidský přístup jí asi nepomůže.nejlepší je spoléhat na lékárníky a na pohotovost radši nechodit když to dopadá takhle.Jistě nejsem hypochondr a na pohotovost jdu když je opravdu nejhůře.no nevim nenadchla mě a vlastně ani nepomohla.

Lékařka má k pacientům velmi lidský přístup,odbornost ve svém oboru dávám za 1. :-)

Vynikající přístup k pacientu, profesionálka na svém místě!

Odbornice na svém místě

Vynikající lékařka, lidská , s pacientem jedná velmi lidsky, je velmi pečlivá a výborně umí diagnostikovat nemoc.

Vynikající lékařka, výborná diagnostička, milá. ochotná.