Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

S Paní doktorkou jsem opravdu velmi spokojená je pečlivá a uvědomělá a ví co a jak,jsem ráda že jsem se stala její pacientkou.

A
Ověřený profil

Paní doktorka patří mezi nejlepší lékaře, jaké jsem v životě poznal. Rozumí řadě lékařských oborů, pozná na lidském těle věci, které člověk jen tuší a které ho trápí. Má také velmi přátelský a milý přístup ke svým pacientům. Rád za ní jezdím z Prahy, kde mám z medicinského hlediska velké možnosti, které mi ale nedávajítolik, kolik mi poskytne jedna návštěva u ní. Přeji jí hodně zdraví a vděčnost pacientů.
Ing. Aleš Koudelák

M
Ověřený profil

Pečlivá a svědomitá lékařka, empatická, s neobyčejně lidským přístupem a snahou pomoci.
Paní doktorko, děkuji.
Nám, pacientům, přeji více takových lékařů.


D
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce už asi 7 let s páteří (revma) je mi 30 let, vynikající lěkařka a přístup, který jsem jinde neviděl, moje nemoc je nevyléčitelná, ale paní doktorka mě vždy svědomitě vyšetří a není pro ní dogma brát léky, alternativní medicínu mi vždy podpoříla, důležité je pro ni opravdu lidem pomoci a jsem rád že to zde mohu prezentovat. Děkuji


paní doktorka je užasná. Je jediná která se mi snaží pomoci a je vždy příjemná a má zájem opravdu pomáhat. Jsem ráda, že jsem jí našla:))


V

Poprvé v životě jsem se setkala s lékařem, který má zájem pomoci. Opravdu nikdy neodbyde, vždy najde řešení a pomůže....
Souhlasím s komentářem výše. NAPROSTO!!!!


Ověřený profil

Kdyby se uděloval titul "lékař roku", myslím, že paní doktorka by jich měla už mraky. Bohužel její pacienti jsou vesměs starší lidé bez možnosti jí zde zhodnotit, ale neslyšela jsem, že by si někdy jediný z nich stěžoval. Vlastně pokaždé slyším jen chválu! Je pečlivá, všímavá, nikdy neodbyde a vždy vyslechne. Prostě nejlepší!


Došlo k chybě, zkuste to znovu