S Paní doktorkou jsem opravdu velmi spokojená je pečlivá a uvědomělá a ví co a jak,jsem ráda že jsem se stala její pacientkou.

Paní doktorka patří mezi nejlepší lékaře, jaké jsem v životě poznal. Rozumí řadě lékařských oborů, pozná na lidském těle věci, které člověk jen tuší a které ho trápí. Má také velmi přátelský a milý přístup ke svým pacientům. Rád za ní jezdím z Prahy, kde mám z medicinského hlediska velké možnosti, které mi ale nedávajítolik, kolik mi poskytne jedna návštěva u ní. Přeji jí hodně zdraví a vděčnost pacientů.
Ing. Aleš Koudelák

Pečlivá a svědomitá lékařka, empatická, s neobyčejně lidským přístupem a snahou pomoci.
Paní doktorko, děkuji.
Nám, pacientům, přeji více takových lékařů.

Chodím k paní doktorce už asi 7 let s páteří (revma) je mi 30 let, vynikající lěkařka a přístup, který jsem jinde neviděl, moje nemoc je nevyléčitelná, ale paní doktorka mě vždy svědomitě vyšetří a není pro ní dogma brát léky, alternativní medicínu mi vždy podpoříla, důležité je pro ni opravdu lidem pomoci a jsem rád že to zde mohu prezentovat. Děkuji

paní doktorka je užasná. Je jediná která se mi snaží pomoci a je vždy příjemná a má zájem opravdu pomáhat. Jsem ráda, že jsem jí našla:))

Poprvé v životě jsem se setkala s lékařem, který má zájem pomoci. Opravdu nikdy neodbyde, vždy najde řešení a pomůže....
Souhlasím s komentářem výše. NAPROSTO!!!!

Kdyby se uděloval titul "lékař roku", myslím, že paní doktorka by jich měla už mraky. Bohužel její pacienti jsou vesměs starší lidé bez možnosti jí zde zhodnotit, ale neslyšela jsem, že by si někdy jediný z nich stěžoval. Vlastně pokaždé slyším jen chválu! Je pečlivá, všímavá, nikdy neodbyde a vždy vyslechne. Prostě nejlepší!