K hodnocení paní doktorky a sestřičky - k MUDr.Horákové chodím už někdy od 1994, nejsou slova, která by přesně vyjádřila chválu, super, a to nejen, co se týká paní doktorky, ale i sestřičky. Sestřička od paní doktorky to nemá lehké, zájem o stomatologickou péči u paní doktorky je velký, proto paní doktorce koriguje objednávky, kterých je hodně, proto na někoho třeba působí navenek odměřeně. Nicméně - dle mých letitých zkušeností, přístup a jednání sestřičky je perfektní. Navštěvuji ordinaci rovněž i s mými 3 syny, všechny objednávky přes sestřičku - paní Špinarovou - vždycky nám vyšla vstříc, byla vždy velmi a velmi milá a ochotná a vždycky se snažila nás všechny jednak dostat do diáře na preventivní prohlídky podle toho, jak se nám termíny hodily, akutní případy řešila okamžitě. Obě jsou úžasné.

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod
Zubní ordinace (mapa)

Umístění: Zubní ordinace

paní doktorka je sice milá, přístup sestry je hrozný již několik let a stejné zkušenosti znám od svých známých , zuby mi zkazila, kazy mi neopravila jak měla, bylo třeba to znovu u jiného zubaře opravit... nerada dávám negatiní recenze, ale myslím ,že lidé ,kteří nepoznali dobrého zubaře mají špatnou péči za dostatečnou a je na čase, aby se to změnilo v případě, že za tu péči doplácíme, jejich platy malé nejsou, nevidím důvod proč nemít správnou péči

Je pravda že sestřička nepatří k nejpříjemnějším, ale o zuby se mi stará paní doktorka a s tou jsem velmi spokojený.
Ochotná, všechny plomby od ní drží - nemůžu si stěžovat.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je poznat, že ošetřuje i malé děti, je jemná a ohleduplná k vystrašeným pacientům. Jsem ráda, že jsem si ji vybrala a všem doporučuji. Jen nevím, zda ještě bere pacienty, jistě o ně nemá nouzi.

Vždy profesionální a kvalitní ošetření. Chodím už od školy a když nebudu muset, měnit nebudu.

Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná ale kvůli sestřinímu chováni se mi k ním nechce chodít.je velice protivná a horší sestru jsem neviděla.

Super doktorka vrtání bezbolestné doporučuji

Paní doktorka je odborník. Vysvětlí, poradí. Navíc tím, že ošetřuje i malé děti je velmi jemná. Zákroky u ní jsou téměř bez bolesti i bez injekce. Chodím k ní od dětského věku a jsem spokojená. Neměnila bych.

na pohotovosti bez bolesti

Ošetřuje moje děti a jsme všichni spokojení. Milý přístup, ochota, ohleduplnost. Lékařka i sestřička jsou bezvadné.

Umístění: Zubní ordinace

Ochotná, všechny plomby od ní drží - nemůžu si stěžovat.

Super doktorka vrtání bezbolestné doporučuji

na pohotovosti bez bolesti