MUDr. Irena Charvátová

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
U Soudu 388, Hradec Králové

K pani doktorce jsem presla pred 4 lety,s tak uzasnym clovekem jsem se nikdy v zadne ordinaci nesetkala.Dala mi dokupy zoubky,ktere jsem od minule zubarky mela v zalostnem stavu.Mam ji rada jako odborníka a jako cloveka.

Velice příjemná a milá paní doktorka. Oceňují její profesionální a citlivý přístup. Vše vysvětlí. Vřele doporučuji!

Výborná paní doktorka, ke které dojíždím až z Prahy. V případě bolesti, snaží vyhýbat klasickým lékům a nejprve zkouší alternativní metody, které v mém případě vždy zabraly. Je neskutečně citlivá, lidská a přátelská. Když už musím něco platit, tak opravdu jen ty nejnutnější výdaje jako je poplatek 30Kč a minimální příspěvek na plombu. Jediné mínus má za to, že má pořád plno a s těží se u ní hledají termíny.

profesionální kvalitní péče, ochotné a vstřícné jednání

K této paní doktorce chodím ráda, je milá, lidská, profesionální. Navíc se vždy snaží pacientům ušetřit peníze, což je, myslím si, dnes u stomatologů poměrně vzácné...Jitka

Paní doktorka je usměvavá,příjemná a vstřícná.Lékařka na svém místě.Nebojím se k ní chodit,jen více takových lékařů.Děkuji

lidská, snaživá, na úrovni

milá a ochotná a rentgen samozřejmě používá

Velmi dobrý stomatolog a příjemná lékařka.

Souhlasím,velmi příjemná,lidská,obětavá,ani to skoro nebolí :-))