Proftova 370, Poděbrady
Soukromá zubní ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Paní doktorku navštěvuji již od svých 4-5 let - tedy cca 25 let a nemohu než pouze chválit!
Velice milá, přístupná a profesionální! DOPORUČUJI!!

Paní doktorka je pečlivá, snaží se pracovat precizně a daří se jí to (velmi dobře tvaruje plomby aby seděli, zub pak vypadá jako "vlastní").
Dále je příjemná k pacientům a chápe, když někomu není dobře, to se pak o pacienta se sestřičkou dobře postarají.
Osobně jsem s paní doktorkou a sestřičkou spokojen.

Nervozní a její prioritou je spíš kvantita než-li kvalita,co se týče chování k pacientům,nedokáže uznat že někdo může mít práh bolesti vyšší než je běžné u ostatních pacientů.

jsem velice spokojena-nyní mám nové zoubky,které mi sedí a vypadaji moc dobře.Pani doktorka je velice šikovná a pečlivá.

Velmi milé chování. Neuvěřitelně pečlivá - snaží se zachránit co se dá a většinou se zdaří. A když se nezdaří - extrakce špatně vyrostlého zubu moudrosti (v pozdně středním věku) byla málem příjemný akt :o)

Velice milá, přístupná a profesionální! DOPORUČUJI!!

Osobně jsem s paní doktorkou a sestřičkou spokojen.