Nejlepsi zubarka jakou jsem kdy mela, zachranila mi plno zubu a poslala na ruzna vysetreni. Je vzdy ochotna vse vysvetlit a je velmi prijemna. i prez to, že nenabírá dalsí pacienty je ochotna vzit meho manzela. super

Proftova 370, Poděbrady
Soukromá zubní ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Vždy je vše v naprostém pořádku.

Po všech zkušenostech s ostatními zubaři jsem nadšen! Paní doktorka je velice zkušená, racionální, pečlivá, KOMUNIKUJE S VÁMI a zároveň člověku vůbec nedovolí uvědomit si nepříjemné stránky zubařské péče. Nejenom, že se do křesla pod její ruce nebojím... ale skoro bych řekl, že se tam i těším :-)

Pohledná, příjemná, šikovná, ceny mírné, obsluha vzorná! Co více si přát? Jezdím za ní z Prahy a s radostí!

Skvělá lékařka, ochotná, příjemná.

Skvělá lékařka, zuby prostě umí, velmi ochotná a šikovná

Vždy je vše v naprostém pořádku.

Skvělá lékařka, ochotná, příjemná.

Skvělá lékařka, zuby prostě umí, velmi ochotná a šikovná