Ilona Paráčková, zubař Poděbrady

Proftova 370, Poděbrady
Soukromá zubní ordinace

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Paní doktorka si mně vtala do péče před 5 lety. Děkuju jí za záchranů zubů, kdy si bravůrně s dentální hygienistkou a paradentologem dokázala poradit s 10let neléčeným zánětem dásní a zachránila všechny zuby. Moje velké díky paní doktorce se nedá ani vyjádřit slovy.

Nejlepsi zubarka jakou jsem kdy mela, zachranila mi plno zubu a poslala na ruzna vysetreni. Je vzdy ochotna vse vysvetlit a je velmi prijemna. i prez to, že nenabírá dalsí pacienty je ochotna vzit meho manzela. super

Vždy je vše v naprostém pořádku.

Po všech zkušenostech s ostatními zubaři jsem nadšen! Paní doktorka je velice zkušená, racionální, pečlivá, KOMUNIKUJE S VÁMI a zároveň člověku vůbec nedovolí uvědomit si nepříjemné stránky zubařské péče. Nejenom, že se do křesla pod její ruce nebojím... ale skoro bych řekl, že se tam i těším :-)

Pohledná, příjemná, šikovná, ceny mírné, obsluha vzorná! Co více si přát? Jezdím za ní z Prahy a s radostí!

Skvělá lékařka, ochotná, příjemná.

Skvělá lékařka, zuby prostě umí, velmi ochotná a šikovná