Odborný lékař - neurolog
Vránova 172, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař - neurolog Jiný

K paní doktorce chodím téměř 20 let.Tehdy se mě ujala a jako jediná mi konečně nechala udělat kompletní rtg. celé páteře, vyšetření na osteoporózu a další vyšetření. Pravidelně doporučuje RHB a zajímá se, jestli mají efekt, případně doporučí změnu. Při akutních potížích je schopna pomoci včetně obstřiků. Je velmi empatická.

Umístění: Odborný lékař - neurolog Jiný

Paní doktorku Karasovou jsem navštívila ve fázi ukrutných bolestí,když ostatní lékaři selhali.
Mám za sebou pouze první návštěvu,ale ta hovořila za vše.
Paní doktorka se mě ihned ujala,i když jsem do poslední chvíle navštěvovala roky jiného neurologa.
Vyslechla moje dlouhodobé potíže,prohlédla mě a ihned zahájila další kroky léčby-hloubková vyšetření,atd.
Věřím,že z její pomocí najdeme zdroj mých letitých potíží a já jen mohu dodat,že se těším na další návštěvu.
Paní doktorka je navíc velice milá,lidská a přátelská.
Za mě mohu jen doporučit.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Mám problémy s krční páteří a s migrénami. Poslala mě již několikrát na RHB a pomáhá mi to. Má lidský přístup. Ovšem jednání seetřičky je naprostý opak. Je většinou velice nepříjemná, neochotná a nechá vás čekat co to dá. Ale paní doktorku doporučuji.

Paní doktorka je velice milá a příjemná! Při potížích mně vyslechne i bez objednání. Čekací doba mi nevadí (u kterého doktora se nečeká, že?). Snaží se najít příčinu, posílá na další odborná vyšetření a vzhledem k jejímu lidskému přístupu se necítím ani jako u doktora :-) jsem moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala :-) díky

Již před 10ti lety mi byla paní doktorka doporučena a jsem s ní velice spokojený. Dokázala mi pomoc jak s potížemi krční páteře tak závratěmi.Odborné znalosti má nejen ve své specializaci a vždy mi dobře poradila i při jiných obtížích.

Paní doktorka je profesionálka, pracuje pečlivě, je velmi milá a vstřícná. I přes překročení svého limitu u pojišťovny mi předepsala nutnou rehabilitaci, která mi moc pomohla. Jsem moc ráda, že mohu k této paní doktorce chodit.

Dlouho jsem hledal neurologa a není to jen tak.Jsem rád ,že jsem byl u paní doktorky přijatý a děkuji za pomoc.
s díky Robert

Výtečná lékařka na vysoké profesionální úrovni s lidským vztahem k pacientům, komisní a nepříjemná sestra. Krátká ordinační doba s ne plně hodnotným zástupem, nedodržování ordinační doby, i hodinu před ukončením ordinace již není nikdo přítomen, dlouhé objednací doby. Vzhledem ke kvalitám lékařky doporučuji.

K paní doktorce chodím již leta.Vždy se mi velmi svědomitě věnovala a většinou pomohla zmírněním až odstraněním bolestí páteře i s pohyblivostí.Škoda,že má tolik pacientů a čeká se na vyšetření poměrně dlouho.Já jsem zde spokojena a neměnila bych. V.N.

Po několikaletém léčení, jsem zjistil, že mne léčí na jinou nemoc. přecházím jinam. Ordinuje, jak se jí zrovna hodí. Již 2x jsem byl u zastupující lékařky, dnes i přes objednání nedorazila.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravím, mám již delší dobu problém.
Je mi 15 let, od loňského srpna mi však začaly dosti nepříjemné problémy. Tiky rukou a nohou, jeden týden jsem dokonce nemohla skoro chodit, měla jsem pocit slabých nohou. Podstoupila jsem několik vyšetření, neurologie, SEP, magnetická rezonance... Nikde nic, jen na magnetické rezonanci byla zjištěna pineární cysta 11x9x8mm.
Neuroložka se vyjádřila, že to je jen náhodný nález, že za rok se udělá zase MR a uvidí se, jestli se cysta nezvětšuje. Předepsala mi tabletu 0,5mg Rivotrilu denně. Pomáhalo to, ale jak jsem si ho zapomněla 1-2 dny vzít, okamžitě zase začaly tiky, třesy rukou a tikání očních víček. Když se usmívám, třese se mi celý levý koutek, když zavřu jedno oko, vždy mi v líčku silně tiká, vážně velmi nepříjemné.
Zhruba před pěti týdny problémy byly i přes léky, začala mi cukat celá noha když ležím v klidu.
Po pár dnech jsem šla normálně do školy, ale najednou jsem přes půl levého oka neviděla, zbytek obrazu se vlnil. Poté se dostavila silná bolest hlavy, jeli jsme na oční, tam sono ok a že se udělá ještě pro jistotu perimetr. Ten dopadl špatně, takže poslána do nemocnice, tam opět dopadl špatně, na obou očích na stejných místech velké výpadky zorného pole. Sítnice v pořádku, doktor z očního říkal, že to bude problém v očním nervu. Ještě jsem absolvovala VEP, kde výsledky zatím nejsou známé. Poté by mě pan Dr z oční chtěl poslat na MR, že podle něj je to z té cysty a není to moc dobré.
Poslední týden mě bolí celkem dost hlava, jsem unavená, vidím dvojitě, špatná rovnováha když chodím, hlava se mi točí a občas vidím rozmazaně (i přes brýle, dioptrie mám 2,5 a 2,25).

Chtěla jsem se zeptat, myslíte, že by operace a odpuštění cysty bylo vhodné?
Navíc Rivotril mi způsobuje velké emoční změny, jsem úplně "jiná", velké změny nálad.

Mockrát děkuji za Vaši odpověď, opravdu mě to celkem trápí, neuroložka nic moc neřeší a prý je to "z růstu"... Což mi na očním dr řekl, že je to blbost, že tohle z něčeho způsobeno být musí.

Osobně bych k operaci i klidně přistoupila, protože to, co každý den prožívám, jakožto pořád brnění všech možných svalů, tiky, cukání, bolesti hlavy, špatné vidění... Je to něco šíleného a čím dál horšího.

Moc děkuji za Vaši odpověď.

Rozhodně má Váš oční lékař pravdu, kontrolní MR a konzultace na neurochirurgii vhodná

MUDr. Ilona Karasová