S paní doktorkou jsem velice spokojená. Mám problémy s krční páteří a s migrénami. Poslala mě již několikrát na RHB a pomáhá mi to. Má lidský přístup. Ovšem jednání seetřičky je naprostý opak. Je většinou velice nepříjemná, neochotná a nechá vás čekat co to dá. Ale paní doktorku doporučuji.

Vránova 172, Brno
Odborný lékař - neurolog (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka je velice milá a příjemná! Při potížích mně vyslechne i bez objednání. Čekací doba mi nevadí (u kterého doktora se nečeká, že?). Snaží se najít příčinu, posílá na další odborná vyšetření a vzhledem k jejímu lidskému přístupu se necítím ani jako u doktora :-) jsem moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala :-) díky

Již před 10ti lety mi byla paní doktorka doporučena a jsem s ní velice spokojený. Dokázala mi pomoc jak s potížemi krční páteře tak závratěmi.Odborné znalosti má nejen ve své specializaci a vždy mi dobře poradila i při jiných obtížích.

Paní doktorka je profesionálka, pracuje pečlivě, je velmi milá a vstřícná. I přes překročení svého limitu u pojišťovny mi předepsala nutnou rehabilitaci, která mi moc pomohla. Jsem moc ráda, že mohu k této paní doktorce chodit.

Dlouho jsem hledal neurologa a není to jen tak.Jsem rád ,že jsem byl u paní doktorky přijatý a děkuji za pomoc.
s díky Robert

Výtečná lékařka na vysoké profesionální úrovni s lidským vztahem k pacientům, komisní a nepříjemná sestra. Krátká ordinační doba s ne plně hodnotným zástupem, nedodržování ordinační doby, i hodinu před ukončením ordinace již není nikdo přítomen, dlouhé objednací doby. Vzhledem ke kvalitám lékařky doporučuji.

K paní doktorce chodím již leta.Vždy se mi velmi svědomitě věnovala a většinou pomohla zmírněním až odstraněním bolestí páteře i s pohyblivostí.Škoda,že má tolik pacientů a čeká se na vyšetření poměrně dlouho.Já jsem zde spokojena a neměnila bych. V.N.

Po několikaletém léčení, jsem zjistil, že mne léčí na jinou nemoc. přecházím jinam. Ordinuje, jak se jí zrovna hodí. Již 2x jsem byl u zastupující lékařky, dnes i přes objednání nedorazila.

Hodná,ochotná,velmi milá a profesionální lékařka

vynikající přístup k pacientům, velké odborné znalosti