Stomatologická ordinace
Na Tržišti 727, Blatná

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Nejlepsi zubarka co jsem mohla sehnat, vzdy jsem mela ze zubaru hruzu tak ze jsem k zadnemu par let nechodila a tu paseku co jsem si tam vytvorila mi pani zubarka krasne opravila a je velice mila, neumim si predstavit ze bych musela jit nekam jinam, je moc mila a da se sni na vsem krasne domluvit. Doufam ze bude pracovat aspon do 80 let Jinak nevim kam bych pak sla

Jsme velmi rádi, že jsme mohli přejít k paní doktorce Holanové Ilonce v Blatné. Ošetření vždy bezbolestné, šetrné, rychlé, při větších zákrocích odesílá ke specialistům. Velmi vstřícná při jednání. Chodí tam mí synové (6 a 11let) a já maminka 38 let. Mohu konstatovat, že tohoto zubaře se nebojíme. Předchozí zubařky, kterou jsem navštěvovala přes 10 let, jsem se bála, protože každé ošetření bylo pro mne velmi bolestivé, slzy jsem nemohla udržet a navíc bych řekla, že mi ošetřovala a vrtala i zdravé zuby, starší syn také velmi trpěl, když chodil k předchozí zubařce. Paní zubařku Holanovou bychom nevyměnili, dáváme 300% Také velké poděkování si samozřejmě zaslouží její sestřička, která velmi vstřícně vyřizuje veškeré dokumenty a objednávky a velmi pěkně se stará o asistenci pacientů. Přejeme jim, ať se jim daří při jejich práci, neboť my jsme za to velmi šťastni, když můžeme využívat jejich služby. Ivanka M.

Paní doktorka sice zprvu působí mile, ale jen do chvíle zubních komplikací. Je arogantní, netrpělivá a velmi hrubá a sprostá na svoji zdravotní sestřičku. Je naprosto nespolehlivá v otázce pracovní doby. Její práce je žalostně neprofesionální.
Ps.: nový zubař mi musel předělat všechny její zákroky. A to není jen můj případ.

pani doktorka je zubar na pravem miste usmevava vse dobre vysvetli poradi zadne nadavky jako u jinych zubaru od te doby co sem k pani zubarce Holanove zacal chodit tak mi zubar nevadi

MUDr. Holanová je zubařka na svém místě. Ochotná, obětavá, vždy všechny zákroky vysvětlí, stále usměvavá.

Nejlepší zubařka,co znám. Zbavila mě strachu ze zubařů a vždy je ke mě příjemná, milá a chápavá. To, že někomu z vás nesplnila vaše nejspíš absurdní očekávání, nic neznamená. A pomlouvat ji mohou jen ti, kdo snad tomuto oboru ani nerozumí.S pozdravem Upírka ;-)

souhlasím , je to nejlepší stomatolog široko daleko

Je milá,profesionální,ochotná a šikovná.

Paní doktorka je velice profesionální,jsem s ní maximálně spokojená...Odvádí velmi kvalitní práci,kterou jsem u jiných zubařů bohužel neviděla.

je to velice dobrá zubařka