Ilona Holanová, zubař Blatná

MUDr. Ilona Holanová

Zubař

Na Tržišti 727, Blatná
Stomatologická ordinace

Jsme velmi rádi, že jsme mohli přejít k paní doktorce Holanové Ilonce v Blatné. Ošetření vždy bezbolestné, šetrné, rychlé, při větších zákrocích odesílá ke specialistům. Velmi vstřícná při jednání. Chodí tam mí synové (6 a 11let) a já maminka 38 let. Mohu konstatovat, že tohoto zubaře se nebojíme. Předchozí zubařky, kterou jsem navštěvovala přes 10 let, jsem se bála, protože každé ošetření bylo pro mne velmi bolestivé, slzy jsem nemohla udržet a navíc bych řekla, že mi ošetřovala a vrtala i zdravé zuby, starší syn také velmi trpěl, když chodil k předchozí zubařce. Paní zubařku Holanovou bychom nevyměnili, dáváme 300% Také velké poděkování si samozřejmě zaslouží její sestřička, která velmi vstřícně vyřizuje veškeré dokumenty a objednávky a velmi pěkně se stará o asistenci pacientů. Přejeme jim, ať se jim daří při jejich práci, neboť my jsme za to velmi šťastni, když můžeme využívat jejich služby. Ivanka M.

Paní doktorka sice zprvu působí mile, ale jen do chvíle zubních komplikací. Je arogantní, netrpělivá a velmi hrubá a sprostá na svoji zdravotní sestřičku. Je naprosto nespolehlivá v otázce pracovní doby. Její práce je žalostně neprofesionální.
Ps.: nový zubař mi musel předělat všechny její zákroky. A to není jen můj případ.

pani doktorka je zubar na pravem miste usmevava vse dobre vysvetli poradi zadne nadavky jako u jinych zubaru od te doby co sem k pani zubarce Holanove zacal chodit tak mi zubar nevadi

MUDr. Holanová je zubařka na svém místě. Ochotná, obětavá, vždy všechny zákroky vysvětlí, stále usměvavá.

Nejlepší zubařka,co znám. Zbavila mě strachu ze zubařů a vždy je ke mě příjemná, milá a chápavá. To, že někomu z vás nesplnila vaše nejspíš absurdní očekávání, nic neznamená. A pomlouvat ji mohou jen ti, kdo snad tomuto oboru ani nerozumí.S pozdravem Upírka ;-)

souhlasím , je to nejlepší stomatolog široko daleko

Je milá,profesionální,ochotná a šikovná.

Paní doktorka je velice profesionální,jsem s ní maximálně spokojená...Odvádí velmi kvalitní práci,kterou jsem u jiných zubařů bohužel neviděla.

je to velice dobrá zubařka

Paní doktorka je moc fajn. Je moc příjemná a ochotná a nikdy jsem s ní neměla problémy. Letos se mi narodil syn a regidstrovat ho budu určitě u paní doktorky Holanové. Rozhodně bych neměnila.