Ilona Holanová, zubař Blatná

MUDr. Ilona Holanová

Zubař Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Na Tržišti 727, Blatná
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

J
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Nejlepsi zubarka co jsem mohla sehnat, vzdy jsem mela ze zubaru hruzu tak ze jsem k zadnemu par let nechodila a tu paseku co jsem si tam vytvorila mi pani zubarka krasne opravila a je velice mila, neumim si predstavit ze bych musela jit nekam jinam, je moc mila a da se sni na vsem krasne domluvit. Doufam ze bude pracovat aspon do 80 let Jinak nevim kam bych pak sla


Ověřeny pacient

Jsme velmi rádi, že jsme mohli přejít k paní doktorce Holanové Ilonce v Blatné. Ošetření vždy bezbolestné, šetrné, rychlé, při větších zákrocích odesílá ke specialistům. Velmi vstřícná při jednání. Chodí tam mí synové (6 a 11let) a já maminka 38 let. Mohu konstatovat, že tohoto zubaře se nebojíme. Předchozí zubařky, kterou jsem navštěvovala přes 10 let, jsem se bála, protože každé ošetření bylo pro mne velmi bolestivé, slzy jsem nemohla udržet a navíc bych řekla, že mi ošetřovala a vrtala i zdravé zuby, starší syn také velmi trpěl, když chodil k předchozí zubařce. Paní zubařku Holanovou bychom nevyměnili, dáváme 300% Také velké poděkování si samozřejmě zaslouží její sestřička, která velmi vstřícně vyřizuje veškeré dokumenty a objednávky a velmi pěkně se stará o asistenci pacientů. Přejeme jim, ať se jim daří při jejich práci, neboť my jsme za to velmi šťastni, když můžeme využívat jejich služby. Ivanka M.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka sice zprvu působí mile, ale jen do chvíle zubních komplikací. Je arogantní, netrpělivá a velmi hrubá a sprostá na svoji zdravotní sestřičku. Je naprosto nespolehlivá v otázce pracovní doby. Její práce je žalostně neprofesionální.
Ps.: nový zubař mi musel předělat všechny její zákroky. A to není jen můj případ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

pani doktorka je zubar na pravem miste usmevava vse dobre vysvetli poradi zadne nadavky jako u jinych zubaru od te doby co sem k pani zubarce Holanove zacal chodit tak mi zubar nevadi


Ověřeny pacient

MUDr. Holanová je zubařka na svém místě. Ochotná, obětavá, vždy všechny zákroky vysvětlí, stále usměvavá.


Nejlepší zubařka,co znám. Zbavila mě strachu ze zubařů a vždy je ke mě příjemná, milá a chápavá. To, že někomu z vás nesplnila vaše nejspíš absurdní očekávání, nic neznamená. A pomlouvat ji mohou jen ti, kdo snad tomuto oboru ani nerozumí.S pozdravem Upírka ;-)


souhlasím , je to nejlepší stomatolog široko daleko
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Je milá,profesionální,ochotná a šikovná.


Paní doktorka je velice profesionální,jsem s ní maximálně spokojená...Odvádí velmi kvalitní práci,kterou jsem u jiných zubařů bohužel neviděla.


je to velice dobrá zubařka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti