MUDr. Ilona Drabbová

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
náměstí Osvoboditelů 820, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Musím moc poděkovat paní doktorce za skvělou odbornost,protože mi zachránila několik zubů.Oceňuji profi přístup.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

K paní doktorce chodím několik let a jsem s její přístupem a odbornosti velice spokojena.Více takových lékařů .

Paní doktorka je milá a příjemná ale to je bohužel jediná pozitivní věc. Nechal jsem si u ní zhotovit plombu avšak po zhruba 2 dnech se část odlomila, to mě vedlo ke změně lékaře. Po změně lékaře byl zjištěn kaz pod plombou od této paní doktorky a objeveny kazy na dalších zubech a to i přesto že jsem k této doktorce pravidelně chodil na prohlídky. Lidem co chtějí mít zuby opravené a funkční bych doporučil k této zubařce rozhodně nechodit !

pohodáááá;)

Od paní doktorky jsem nedávno odešel a udělal jsem velmi dobře. Paní doktorka sice velmi příjemná, milá, ale kvalita práce velmi špatná :( RTG snímky od nového zubaře odhalily rozsáhlé problémy pod NOVÝMI plombami od paní doktorky - velmi špatně ošetřené a neodstraněné kazy, plomby převislé s ostrými okraji nekopírující rozměry zubu. Plomby nedrží, během krátké doby cca 5x vypadnutí! Dva nezávislé posudky určili jednoznačné pochybení lékaře a špatně odvedenou práci vedoucí bohužel k umrtvení několika zubů, což by po správném ošetření nebylo nutné :( Paní doktorku nemůžu doporučit.

Převažuje spokojenost, paní doktorka je milá a není ani příliš drahá. Injekce před vrtáním není problém. Občas se paní Doktorce nepodaří dodržet dobu objednání (čekal jsem i více než 30 minut), ale to se stává asi každému lékaři.

od paní doktorky jsem asi před rokem odešel. Pravda, velmi příjemná a milá, ale s kvalitou to není úplně dobré. Dnes jsem u jiné paní a konečně po dlouhé době mě nebolí ani jeden zub.

Vřele doporučuji.Jsem ráda že mě paní Ilonka ještě přijala do péče.Dala mi dohromady zoubky, je velmi milá a šikovná.

Jestliže chcete prožít příjemné chvíle ve společnosti paní doktorky Ilony a sestřičky Milušky,račte se obtěžovat do zubní ordinace na NÁMĚSTÍ OSVOBODITELŮ.Pro nás bezzubé je to bezva relaxace.
Mirek Heller

Vynikající přístup k pacientům,odborně na výši