Odborný lékař interní, diabetolog, RDG
Stará cesta 2325, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař interní, diabetolog, RDG Jiný

Má první a poslední návštěva.Arogantní doktor naprosto!Měl být vyhlášený,ale opak pravdou.Nikdy více!Čekal jsem pomoct,místo toho se mě chtěl rychle zbavit a převést na jinou ambulanci.

Umístění: Odborný lékař interní, diabetolog, RDG Jiný

Tak toto je ten nejhorší Dr. kterého jsem zažila. Doslova mě seřval,za to, že nejsem očkovaná proti kovidu. Následně mě vůbec neosetril. Je na něho spousta negativních recenzí. Absolutně se neumí chovat k pacientům, arogantní člověk. Nedoporučuji. Odcházím k jinému Dr.

Umístění: Odborný lékař interní, diabetolog, RDG Jiný

V současné době Koronaviru jsem mamce ( +8O let) zakázal chodit ven s tím, že jí potřebný recept ( docházejí léky), nejlépe E-recept vyřídím. Bohužel telefon nikdo nebere a na mail nereaguje ( více než týden).Pokud má někdo respektovat vyhlášená opatření, tak myslím, že zdravotníci především.

Začal jsem k tomuto lékaři chodit proto, že ostatní diabetologové v mém dosahu měli úplně plno! Dnes již vím proč! Je velmi arogantní a jeho veškerá "práce" sestává v zapsání momentálního stavu do počítače a vypsání receptu. O tom, ře by cokoliv poradil není ani vidu, ani slechu. Přemýšlím o změně diabetologa a doporučuju totéž i včem ostatním pacientům tohoto Dr. R. Vlček

Nedoporučuji.Byla jsem k němu přidělena kvůli těh. cukrovce.

Přišla jsem předem informována o této formě diabetu. V čekárně mě zarazil jeho přístup ke dvěma starým pacientkám, kterým, sám sedíc u stolu, hrubě přikázal vstát a zavřít za sebou dveře, přičemž jedna paní byla o berlích!!!Na mé obavy o zdraví miminka(cca 23. týden těh) mi sdělil, že pokud je postižené, tak už je stejně pozdě. Na moji žádost o zapůjčení glukometru mi neochotně vyhověl a řekl, že další testovací proužky si musím koupit sama,protože by pak provoz jeho ordinace byl o 1-1.5 milionu dražší. Od sestřičky- naopak velmi milé- jsem dostala doporučení na "hladovou dietu". Po poradě s revizním lékařem VZP jsem přešla k jiné lékařce s ordinací v Nemocnici FM, která mi dietu zmírnila, glukometr i s proužky půjčila a dostala jsem školení od dietní sestry o chlebových jednotkách.Dietu jsem držela, syn má dnes rok a je zdravý,mně taky cukrovka nezůstala.

Arogantní a namyšlený. Po jeho lécích, které předepsal b. bylo tak strašně špatně. Po jeho lécích vše pozvraceno a šílený průjem. Nechápu, proč nenapsal inzulin,člověku, který ho bere, ale změnil náhle léčbu. Asi chtěl ať voláme záchranku. Jezdí v luxusním autě a kašle na ... Do očí řekl, že pacient stejně brzo umře, protože je ročník .... . Mám rozhovor nahraný pro pořádek, kdyby něco. Co jsme tak nezávazně o něm slyšeli, tak musím opravdu souhlasit s možnosti najít někoho jiného a rychl

Pan doktor je sice přísný, ale dobrý lékař.

Doktor je velice arogantní, nepříjemný a jeho přístup k pacientům je úplně stejný. Chodila jsem k němu vždy s nepříjemným pocitem, s šimráním v žaludku, že mě opět nadá, jak se stravuji a že jsem nezhubla a a a a atd. Nedoporučuji!

K panu doktorovi chodím s vysokým tlakem a štítnou žlázou už 6 let. Po celou dobu jsem se nesetkal k tím, že by mi nevyhověl. Při léčení mi vždy řekl, proč mi např. mění léky a když mám nějaké vyšetření, tak mi řekne proč. Jeho sice přísnost, ale korektnost si cením. Navím dělá řadu vyšetření, které jiní internisté nedělají a musel bych na ně delší dobu čekat - ultrazvuk srdce. Navíc sestřička je velice milá a ochotná.