Campus klinika
Kamenice 32, Bohunice, Brno

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

• urologie

Umístění: Campus klinika Jiný

Bohužel, budu druhý pacient, který se rozhodl v péči pana doktora nesetrvat. Jako nový pacient jsem byl v ordinaci odhadem 7 min. včetně ultrazvuku, zprávy z kardiologie a neurologie o mém stavu po nedávné mrtvici pan doktor odmítl číst s tím, že na to nemá čas. Empatie, kterou zmiňují někteří pacienti, se mi nedostalo. Netrpělivost, tlak, neochota vyslechnout, ano možná trochu zmateného, pacienta. Už tam nepůjdu, byl to omyl. Ale nevylučuju, že byl pan doktor ve stresu, měl asi naobjednáno moc pacientů, byl ve skluzu. To lze pochopit, ale těžko akceptovat.

Umístění: Campus klinika Jiný

Na panu doktorovi především oceňuji, že se s ním skvěle komunikuje přes e-mail a je otevřený diskuzím ohledně léčby. Bere v potaz pacientem doložené studie a léčí moderně.

Umístění: Campus klinika Jiný

Bohužel MUDr.Motíl má dobré vybavení a moderní laboratoř, ale nedokaže předepsat účinnou léčbu. Lékař si navíc dovoluje jako odvetu za negativní recenze zveřejňovat osobní údaje o národnosti pacienta ve veřejných zdrojích, což je eticky nepřijatelné.

MUDr. Igor Motíl

Lidsky nepřijatelné, je psát pomluvy jako anonym, bezostyšně lhát a chovat se arogantně. Normální člověk se nestydí zveřejnit své jméno a původ. Ke lžím ohledně účinné léčby se (nejen z výše uvedených důvodů) nepovažuji za nutné vyjadřovat. Každý slušný pacient si může udělat obrázek a zkušenost s naší ordinací i léčbou sám. Jsem si jist, že naprostá většina byla a bude spokojena.

Umístění: Campus klinika Jiný

Pana doktora a jeho personálu si vážím. Vstřícný a lidský přístup k pacientovi a profesionalita na úrovni. Kéž by to tak šlo všude ...

Umístění: Campus klinika Jiný

Pana doktora může jen doporučit. Velmi příjemný a profesionální. A hlavně dokazal vše vysvětlit a uklidnit.

Umístění: Campus klinika Jiný

Spokojnost, doporucujem. Zakrok bol rychly, bezbolestny a vysvetleny. Doktor aj sestricka boli laskavi a citlivi. (vyberanie JJ stentu)

Umístění: Campus klinika Jiný

Konečně pořádný doktor. Po předchozích zkušenostech s jinými lékaři jsem byla nadšená, že jsem konečně našla někoho kdo mně dokáže ne jen vysvětlit laicky co a jak ale i pomoci.

Umístění: Campus klinika Jiný

Pana doktora mohu jen doporučit. Velice mně pomohl. Je to doktor na správném místě. Je vstřícný a vždy vše dobře vysvětlí.

Umístění: Campus klinika Jiný

S dr jsem neměla dobrou zkušenost.
Nepříjemný neemaptický. Působí to dojmem, že chce mít vše rychle rychle za sebou, pacienta pořádně nevyslechne a předepisuje léky bez vnímání zásadních informací od pacienta a bez výsledku testů, což způsobilo u mě vysokou nedůvěru. Na výsledky testů se podíval jen když jsem jej požádala. Když se snažíte dr vysvětlit své obavy a přimět ho k řádnému léčení, je nepříjemný a odbyde vás.
Po informaci, že odcházím k jinému urologovi mi zavolal jen aby mi sdělil, že si nedávno zrovna říkal, co je špatně, že za 18 let praxe nikdo neodešel, tak že jsem první, konečně někdo a že děkuje za to a že ho důvody mojí nespokojenosti a odchodu vůbec nezajímají.
Po této jeho reakci jsem byla přesvědčena, že dělám opravdu dobře, že urologa měním.

MUDr. Igor Motíl

dekuji ing za nazor, bohuzel nevyhodou techto stranek je, ze si zde muzete napsat jakekoliv lzi....,takze abych uvedl veci na pravou (a pravdivou miru) : volal jsem vam pani ing z duvodu ze jste mi napsala, ze vysledky ode mne vam nedosli, nikdy jsem nerekl ze mne duvody nezajimaji, leky jsem predepsal na zaklade zasadnich informaci z vaseho vysetreni , na vysledky testu se ceka nekolik dnu a pri potizich se doporucuji bezne leky predem , ve vasem pripade jsem postupoval zcela standartne jako u tisicu jinych pacientu a nikdy ve sve dlouholete praci jsem se nesetkal s takovou reakci jako od vas, jsem rad, ze jste se rozhodla vyhledat jineho lekare,preji vam hodne stesti a spokojenosti a kolegovi preji pevne nervy, at se vam dari co nejlepe!

Umístění: Campus klinika Jiný

Pan doktor dokázal okamžitě odhalit chybnou diagnózu, o kterou se postaralo jiné zdravotnické zařízení v Brně a ještě jsem se dověděl užitečné informace, které mi jinde vůbec nebyly sděleny. Moc děkuji.