Kamenice 32, Bohunice, Brno
Campus klinika

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

• urologie

Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi chodím již léta.Je to naprosto spolehlivý a odborně zdatný odborník s lidským přístupem k nám pacientům!!!Neměnil bych za nikoho jiného...Chcete pomoci po urologické stránce?Nestyďte se a obraťte se na tohoto skvělého a především lidského přístupu k pacientům.LÉKAŘE hodnotím na 100%

Pan doktor je opravdu nejen skvělý diagnostik, ale i úžasný člověk, který vše vysvětlí a hlavně opravdu pomůže. Velmi děkuji za Vaši včasnou diagnózu, kdo ví, jak by to jinak dopadlo...jste moc fajn a já můžu všem jen vřele DOPORUČIT, moc děkuji

Pan doktor je opravdový odborník a profesionál. Mockrát mu děkuju za pomoc.
Sestřička není příjemná, dost často podrážděná.

Velmi dobrý lékař, vřele doporučuji všem!!! Dokáže povzbudit svým optimismem. Sestřička je hodně vstřícná, kdyby tomu tak bylo všude...

Velmi příjemný a lidský lékař.Chová se přátelsky,nijak se nad pacientem nepovyšuje.Vždy mne přivítá s ůsměvem a už to působí pozitivně.Z hlediska odbornosti je skutečně kapacita.Byl jsem u několika urologů,takže můžu porovnávat.
I sestřička je velmi milá a nikdy nezapomene při odchodu říci "přjděte kdykoliv ,když budete potřebovat".
Vřele doporučuji a i touto cestou za vše děkuji.
K.CH.

I já mohu potvrdit maximální spokojenost s p. Motílem. Skvely clovek, vynikajici lekar.

U pana doktora jsem se setkal s velmi vlídným přijetím. Byl ochotný, vstřícný, věnoval čas tomu, aby mi vše vysvětlil. Vyšetření i zákrok proběhly lépe než moje nejoptimističtější předpoklady. Kéž by bylo takových odborníků více.

Super Pan doktor,pomůže,poradí,nemá s ničím problém.Myslím,že takových lékařů je hodně potřeba,ale je jich bohužel velmi málo....

Velmi mi pomohl v mé téměř nejhorší zdravotní situaci, kterou jsem prožíval po operaci rakoviny prostaty. Vřele doporučuji návštěvu tohoto urologa

Takto má vypadat urologická soukromá ambulance! Výborně

• urologie