Kardiologická ordinace

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí
Kardiologická ordinace
Bechyňova 3/257, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Pana doktora Kalouska,jsi velmi vazim jak pro jeho odborne znalosti,tak i pro jeho shopnosti.Jeto velmi dobry Kardiolog,razumi sve prace,jsem naprosto spokojen s Kardiolog Igor Kalousek,je na nej spolehnuti.

Je to velmi dobrý kardiolog, který skvěle rozumí své práci - zbytečně pacienta nestraší a zároveň, když se něco děje, tak to velmi intenzivně řeší. Jsem s ním naprosto spokojen...na některé pacienty může působit poněkud drsně... :)

Pana doktora Kalouska si velmi vážím jak pro jeho odborné znalosti a schopnosti, tak pro jeho vztah zejména k starším pacientům. Sice nekompromisně vyžaduje "disciplinu" pacientů v dodržování času příchodu k vyšetření, ale v jeho čekárně se zbytečně neztrácí čas.Za řadu let, kdy jsem jeho pacientkou, se stalo snad dvakrát, že jsem musela čekat, ale vždy to bylo důvodné zdržení - akutní případy infarktu myokardu. Pan doktor se vždy za toto zdržení omluvil, ačkoliv bylo naprosto pochopitelné. K pacientovi přistupuje s rozvahou a zvážením všech jeho ostatních zdravotních potíží.Byla jsem v léčení jiných kardiologů, mohu tedy porovnávat a jsem s tímto lékařem naprosto spokojena. Svému oboru rozumí, je odpovědný, přísný ale laskavý.

zachranil moj zivot

MUDr. Kalousek má jiné telefonní číslo : 233 312 681

svéráz, který rozumí své práci. Je na něj spolehnutí, že pomůže.