Praktický lékař pro dospělé
Ruská 101, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Ordinační hodiny odlišné než na internetu!Nedostačující léčba rizikových pacientů s covidem! Je to zahráváni si s lidským zdravím! Hrůza!

Paní doktorku bych nevyměnila. Vyslechne, poradí, vyléčí ... empatie je její druhé jméno :-) Opravdu jsem ráda, že paní doktorku mám.

Ze své vlastní zkušenosti paní doktorku rozhodně NEDOPORUČUJI!!! Chodila jsem k ní pět let a jsem ráda, že jsem odešla... Paní doktorka je sice milá, příjemná, ale všechno lečí Imudonem, horší případy Biseptolem. Když mě třetí angínu během tří měsíců léčila opět Biseptolem, tak jsem se osypala a paní doktorka mě řekla, že mám neštovice (v dětství jsem je neměla). A pak se strašně divila, že po dvou dnech natírání tekutým pudrem, jsem na sobě neměla ani tečku. :-( Takže já nemohu hodnotit jinak.
Navíc už jsou to čtyři roky, co jsem od paní doktorky odešla a dodnes nebyla paní doktotka schopna mé nové praktické lékařce poslat moji kartu. :-( I přes několik urgencí jsem se karty nedočkala a už asi ani nedočkám.

Velmi příjemná, sympatická a skušená praktická i závodní lékařka,
pro kterou pacient není jen číslo v čekárně.
Lekařka mnohdy zasahuje v podniku vedle kterého má ordinaci při různych
úrazech a jiných zdravotních komplikací ještě před příjezdem sanity.
Díky jejímu přístupu určitě pomohla k rychlejší a včasné péči, která
přispívá k větší pohodě pacienta.
Jako zaměstnanec a její pacient ji mám velice rád a určitě bych ji nevyměnil.

Velmi dobrá a ochotná lékařka

Příjemná,ochotná,spolehlivá

Jsem velmi spokojen s přístupem lékařky k pacientovi. Je vidět, že ji pacienti neobtěžují.

stejný názor mám co ostatní, pacienta nebere jako "obtížný hmyz"

Prijemna ,ochotna , fundovana , snazi se pro pacienta najit optimalni zpusob leceni , dokaze pacienta vyslechnout a pripravyt na lecbu .

Příjemná, milá, empatická.