Helena Zimáková, praktický lékař Holešov

MUDr. Helena Zimáková

Praktický lékař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 972, Holešov
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Tato lékařka má zastaralé vybavení ordinace a její přístup k pacientům je katastrofální. Výrazně zanedbala péči o mou maminku. Nebrala vůbec v úvahu rodinnou anamnézu, i když o ní věděla. Chodilo k ní více členů rodiny. Místo léčby a předepsání léků dávala mamince letáčky! Proto maminka od této lékařky odchází ke kvalitnímu praktickému lékaři, který ji bude skutečně léčit. K ženám je tato lékařka arogantní, také nesnáší lidi při těle (každý nemá nadváhu z přemíry jídla, existují i choroby, které se zvýšením váhy projevují). Vůbec nebere v úvahu, že váha člověka může být ovlivněna něčím jiným než nadměrnou konzumací potravy. To je u lékaře nepřijatelné. Nechce se jí chodit k pacientům domů, když potřebují lékařskou pomoc a nemohou se kvůli věku a stavu dostavit osobně do ordinace. Podle mé zkušenosti s touto lékařkou je nekompetentní a v žádém pípadě ji nikomu nedoporučuji. Kdo může, ten odchází.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Od doby což je od odchodu své dětské lékařky a minumálně 12 let jsem u této paní doktorky, přišla jsem na její jenání, co jí vadí, proč ji to vadí. zeptejte se jí jak se má, zkuste se bavit více otevřeně, myslím si, že i to, že je nemoc v hlavě je také pravdy, většina nemocí je psychosomatických a léky mi nikdy nepomohly, spíše mne ublížili, vždy když jsem jí to řekla, že mi z nich není dobře,, tak mi je vyměnila, vždycky jsem odcházela s pomocí, ale na odpověď s čím jdete odpovídám, to mi řekněte vy, co mi je :) já nejsem doktor :)


I

Jako lékařka, ano. Jen kdyby se svojí zdravotní sestřičkou neventilovaly do éteru zdravotní stavy pacientu!!!! To je vrchol

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Jako lékař, ano dobrý! Jen kdyby ona a je ji zdravotní sestřička neventilovaly do éteru, zdravotní stavy pacientu. To je vrchol VŠEHO.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jde do hloubky problému a snaží se lidi vyléčit a ne jen léčit. Proto ji tlustí a kuřáci nemají rádi.


Je pravdou, že po odborné stránce, velmi slabá. Člověk jí musí vše důkladně popsat a doporučit co by mu měla předepsat. Stane se.Změří tlak, proklepe,připomene zaplacení 30 kč. u sestry a jdete. U ní už tedy končím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

přesně tak...paní doktorka si na to potrpí-vyptávat se před celou čekárnou "s čím jdete"-ať žije etika!!!!


za 30 let jen to nejlepší


Tak tuto "paní doktorku" absolutně nedoporučuji, co nejdříve se přehlásím (a nejen já, ale i zbytek naší rodiny) k jiné. Myslím, že možná kdokoliv bude lepší než ona. Nejen, že se ptá pacientů před plnou čekárnou "tak s čím jdete" a je jí jedno, jestli jde o intimní záležitosti, ale je arogantní (pokud tety nejste muž, jak píšou i ostatní) a odmítá pacienty ošetřit doma, pokud jsou na tom tak špatně, že nejsou schopni k ní do ordinace zajít (kdo by taky byl při 40.horečkách že). Navíc takový člověk nemá v čekárně co dělat, i s ohledem na ostatní pacienty. Takže nakonec díky "péči" paní doktorky přes telefon a nasazení paralenů, k pacientovi nakonec jela rychlá. K tomu není co dodat, pouze to, že se opravdu porozhlídnu po jiném doktorovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti