Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Moskevská 508, Most

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Dnes jsem se pani doktorkou setkala na ambulance. Nepozdravila a hned na mého 3 letého syna mluvila jako na 15 leté dítě, samozřejmě syn nevěděl co po něm chce a hned na něj byla ošklivá. 3x se mě ptala na stejné věci. Šli jsme tam s horečkami a zadní rýmou a pani doktorka mi řekla, že žádnou rýmu nemá, že nevidí hleny! Ani si nevšimla hnisavého očíčka, když jsem jí to řekla ani se na syna nekoukala a hned určila diagnózu zánět spojivek. Vůbec nebrala zřetel na to co jsem jí říkala. Velice neempatická a nepříjemná pani doktorka. Nikdy jsem si nestěžovala a jsem chápavá osoba, ale chování k pacientům katastrofa. Myslím, že sobotu chtěla raději strávit doma na gauči.

Neochotná, arogantní, neempatická! Na pohotovosti neudělala žádné vyšetření a vnuk skončil na infuzi

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Mám 3 kluky dva už jsou dospělí, a paní doktorku mohu jen pochválit dala jsem k ní i své 3 vnoučata. Je příjemná na děti i rodiče a nikdy moje děti nezanedbala vždy na všechno přišla včas. A také moc hodná sestřička

Tak tuto pani doktorku nikdy. Milá ani náhodou, protivná, nepříjemná a že by léčila? Tak to vůbec, než aby předepsala nějaký lék, to radší řekne, že nikomu nic není. Manžel k ní chodil také a nepoznala ani zánět mozkových blan. Takže štěstí, že ho to nestálo žádné zdravotní následky nebo život. Svoje dítě jsem tam měla půl roku, než jsem si udělala vlastní názor, který jen dokazujem že se za 30 let její praxe nic nezměnilo. Nic neumí, proto radši neléčí.

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Je pečlivá, děti raději sleduje, než by zbytečně nasadila antibiotika, za což jsem vděčná.

Setkala jsem se s ní jednou na pohotovosti a byl to jeden z nejhorších zážitků. Nepříjemná neschopná a asi i líná osoba - místo prohlédnutí dítěte se do mně pustila, že jdeme pozdě (cca 25 minut před koncem ord. hodin), že už chtěli končit, protože jim jede autobus, že to snad dokážu pochopit. Pak - aniž by se na syna podívala - mi sdělila, ať si ho odvedu, že mu nic není, kdyby mu něco bylo, vypadal by prý jinak. Vytrvale nás vyhazovala a odmítala dítě prohlídnout. Prý by jí zajímalo, kam bychom šli, kdyby se jim podařilo včas odejít. Nakonec jsem jí přinutila dítě prohlídnout, ale bylo to k ničemu, noc jsme překlepali a ráno navštívili svojí paní doktorku. Ta se smála a divila se, že o pověsti této paní doktorky ještě nic nevím - jejími excesy se prý už baví celý Most.

super osobní přístup

Ještě že už mám velké děti a moc jsem jí nepotřebovala, a malým dítětem do téhle ordinace ani náhodou.

Velice milá na děti to ani, ale jako lékařka absolutně propadá. Ve 12 letech jsem u ní byl s velikými obtížemi, odešel jsem s diagnozou chřipky. Chhřipka to nebyla a dodnes se léčím z přechozené mononukleozy...

Velice milý přístup jak k maminkám, tak k dětem. Velice pečlivá a ochotná.