Praktická zubní lékařka
Novosady 1580, Holešov

Nejlepší zubní lékař, se kterým mám osobní zkušenost. Paní doktorka je velmi pečlivá a šetrná. Konečně se nebojím a do ordinace chodím ráda.

Jsem s lékařskou péčí MUDr. Slovákové velmi spokojena. Co se týče objednávání pro preventivní prohlídky, vždy mi vyjdou vstříc kvůli mým časovým restrikcím. Čekání v čekárně, které trvá většinou zhruba jednu hodinu, jsem se už naučila využít čtením literatury. To doporučuji všem, kterým přijde doba čekání příliš dlouhá. Personál celé ordinace je vždy dobře naladěn, to považuji taky za velmi důležité.

Byli jsme u paní dokterky celá rodina.Už když začínala před 20 lety na poliklinice, tak mi dokonce posílala korespondák, že se přestěhovala na Novosady.Prostě byla snaha pacienta si udržet.Ale velmi mě zklamala poslední preventivní prohlídka, kdy po 4 hodinách!!!!!! čekání mi sestra navrhla jestli by nebylo vhodnější odejít k jinýmu doktorovi.Slyšela jsem různé řeči, že se snaží vydělávat raději na důchodcích na jejich protézách , ale nevěřila jsem.Ted už ano.Po téměř 20ti letech vykašlat se na pacienty,kteří v podstatě nemají problémy, JEN chodí na preventivní a to pro ni není rentabilní.Jen aby se jednou těch peněz nezadusila!!!!

Už jsem navštívila mnohé stomatology (s ohledem na své stěhování), ale musím se připojit k těm, kteří jsou s prací MUDr. Heleny Slovákové naprosto spokojeni. Hold není "zubař" jako zubař, a tak si její skvělé práce (včetně operativního zákroku) mohu jen pochvalovat. Pečuje o chrup celé mé rodiny a to, že se v její ordinaci starat o chrup dokonce i naučíme, je jí jen ke cti. Komentáře o "vydělávání" na pacientech pomíjím, nestojí za odezvu. Těm netrpělivým, kteří si neumí počkat na perfektní ošetření, nakonec vzkazuji: Kolik hodin jste schopen - schopna sedět v kavárně či v hospodě? A ještě něco. Klientů, které čekání odradí, je dost a mají možnost výběru. Stomatologů je v Holešově dostatek a za tak dobrým, jako je ona, se vyplatí přijet si i ze vzdáleného města.

Já jsem velmi spokojená. Když mě bolí zub, můžu přijít ráno a jsem ošetřená, jinak termíny na objednání. Že musím čekat - nedá se nic dělat, i ostatní musí být ošetření. Vždy napřed vysvětlí, co bude dělat a proč. Když je více možností zákroku, také vysvětlí proč je více možností a jaké jsou jejich výhody nebo nevýhody. Pokud mám něco platit, dopředu řekne kolik to bude přibližně stát.

Jak již zde bylo napsáno, po odborné stránce je velmi dobrá. Ale co se týče čekání, je to hrůza!!!! Několikrát jsem přišla s bolestivými zuby ráno, protože akutní případy bere do 8 hodin. Ale čekala jsem tam obvykle 3 až 4 hodiny!!!!!!!!!!!!!!!!! A navíc pokud se i objednám tak čekám třeba hdinu a půl než půjdu na řadu. Prostě katastrofa!!!!!! Půjdu na poslední kontrolu a odcházím!!!!!!!!

Po odborné stránce spolu s MUDr. Joklem nejlepší v Holešově. (Poté, co MUDr. Zapletal odešel do důchodu).

super.

Je pro mne zcela nepochopitelné, jak můžete chválit lékaře, kde za rok vám nejsou schopni udělat termín. to jsme to v tom zdravotnictví dopracovali.asi si neuvědomují, že si je platíme.

paní zubařku jsem navštívila dvakrát na záskok..musím jen pochválit,na to,že nejsem stálý pacient byla moc ochotná,milá-jsem zvyklá na jiný přístup a překvapilo mě,že paní zubařka vše co udělala napřed vysvětlila,popsala co bude dělat,jak to bude dělat-i sestřička byla moc milá:-))-doporučuji.I když je fakt,že čekací doby v čekárně má delší,ale je to holt za cenu pečlivého ošetření pacienta