K této lékařce chodím již od dětství, mám jen velice dobré zkušenosti. Vždy mi pomohla a výsledek byl 100%. Je profesionální jak v komunikační rovině tak při samotném výkonu povolání.

Nádražní 548, Hlinsko
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

S touto paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Což by určitě potvrdili mí rodiče, sourozenci a taky děti. Jsme u ní všichni absolutně spokojení!!!

S touto paní doktorkou mám negativní zkušenosti. Několikrát mi oddálila plombování zubu (1 řezák) a jiný zubař, tento případ zkritizoval. Odborník vyučující stomatologii si přizval studenta a ukazoval, že můj zub má rozsáhlý kaz v posledním stádiu před odumřením. Divil se, že to u poslední kontroly (před půlrokem) už muselo být zřejmé. Také mi tato zubařka nevybranými frázemi odmítla udělat ambulantní zákrok, když můj zubař měl dovolenou a já trpěl bolestmi (přitom v její ordinaci jsme byli pouze 2).