MUDr. Helena Prücknerová

Zubař Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Umístění: Poliklinika Škoda brnění zubu-těhotenství-těsně před porodem

Ačkoliv mě u paní doktorky nikdy nic nebolelo,dnes jsem k ní jela bohužel s panickou hrůzou, ale zbytečně... Paní doktorka je prostě profík...byla jsem ošetřena během pár minutek, paní doktorka mi zachránila jedničku (ztráta předních zubů by mě asi položila), u toho mi vše vysvětlovala, se sestřičkou mě pořád rozptylovaly povídáním, abych se cítila co nejlépe...a zítra už jdu jen na výplň...pak už mlže miminko na svět:) Nejlepší zubařka na světě...a že jsem jich pár poznala...Děkuji a všem doporučuji...

PANÍ DOKTORKA JE MOC ŠIKOVNÁ SE VŠÍM NAM PORADÍ CO JE PRONAS NEJLEPŠÍ JE TO DOKTORKA S VELKÝM D TAKOVÝCH LEKAŘU MOC NENÍ OLNĚ JI DUVĚŘUJEME A JE JEDINA KTERÉ SE NEBOJIME JSME S NÍ VELICE SPOKOJENI VELICE SI JI VAŽÍME DĚKUJI GURKOVA

Nejlepší zubní lékařka, jakou jsem kdy poznala, zároveň první, u které se nebojím usednout do křesla. Všechny problémy důkladně vysvětlí, je velmi pečlivá. Nenavrhuje zbytečně předělávání můstků apod., když jsou ještě plně funkční, jako to činí někteří jiní lékaři...Jsem ráda, že mi péči o chrup poskytuje právě tato paní doktorka, protože po lidské i odborné stránce je naprosto dokonalá.

Paní doktorka je velice milá, ohleduplná,svědomitá a odvádí poctivou práci.
Mohu jen doporučit.Spokojená pacientka

Šikovná paní doktorka, specialista na bezbolestné vytažení zubu a hlavně umí. Takových je málo.

Skvělý přístup k pacientům, milá a ochotná vše vysvětlit. Doporučuji.

Zkušená, šikovná a navíc příjemná lékařka

Ochotná,milá,příjemná prostě nejlepší všem kdo mají strach ze zubře doporučuji pro její přístup k pacientům

Lidský i vysoce odborný přístup, mohu doporučit.

Pani doktorka je ochotna a vstricna k pacientum a i odborne provadi kvalitni praci.