MUDr. Hájková, s.r.o., PL pro dospělé
Vratimovská, Ostrava

Umístění: MUDr. Hájková, s.r.o., PL pro dospělé Nemoc

Paní doktorka je velmi starostlivá,ochotná a milá.Nic nezanedbá,jsem moc spokojená s její péči.Totéž platí i o sestřičce.

Tato doktorka hrubě zanedbala péči o mojí maminku,následkem čehož teď maminka leží na onkologii v Hradci Králové s rozjetou rakovinou krku. V kartě má záznam o proběhlé a léčené té samé rakoviny před lety a na úporné bolesti v krku jí poradila,ať kloktá nějaké bylinky místo doporučení vyšetření na ORL. Po delší době,když bylinky stále nebyly k ničemu,ji bratr odvezl na ORL bez doporučení. To už měla v krku tumor opravdu velký a zasažené uzliny. Modlím se,aby maminka péči doktorky Hájkové přežila...

Paní doktorka je vždy příjemná, ochotná a precizní. Jsem velmi spokojen.

Jsem velmi spokojen. Kdyby mě paní doktorka před několika léty nevyhnala kvůli prostatě na urologie už bych toto hodnocení psal z obláčků. Neví ale jak jsou na tom na obláčcích s internetem. Takže ji touto cestou děkuji za další pobyt na matičce zemi. Kareljas Havířov.

S paní doktorkou jsem velmi spokojený. Kdyby mě před několika léty nevyhnala skrz prostatu na urologii, nevím, zda bych toto hodnocení neposílal už z obláčků.
Kareljas.

Paní doktorka, která je ochotná pomáhat i mimo ordinační hodiny,je pečlivá a milá k pacientům. Doporučuji, jako ošetřující lékařku.

Zodpovědná,starostlivá a příjemná.Díky Pavlasová Alice Šenov

mám s p. doktorkou nejlepší zkušenosti...

Paní doktorka Hájková je asi nejlepší praktická lékařka, kterou jsem zatím poznala!

Doporučuji, svou profesi praktického lékaře zvládá na jedničku, velice dobře komunikuje s pacienty a vysvětluje jim diagnózu.