Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jičín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Co říci víc než děkuji, není nad lékaře s letitou praxí.Z lékařského hlediska šlo o malý problém, já byla bolestí šílená . Dostala jsem na chirurgii odlehčovací dlahu. Telefonická rada a léky od pí doktorky, která s účastí poslechla můj problém, mne velmi ulevily, a proto píši tohle hodnocení s velkým vděkem.Olga Čadilová


Ověřeny pacient

Naprosto nespolehlivá lékařka i její setra. Ztratila výsledky testů a po telefonu sdělila, že je vše v pořádku a testy byly negativní - po zhoršení příznaků zhruba po týdnu během osobní návštěvy její ordinace našla zašantročené výsledky a oznámila, že výsledky vlastně negativní nebyly a zahájila léčbu antibiotiky. Po vyšetření hladiny cukru banalizovala jeho zvýšenou hladinu tím, že konzumuji příliš ovoce. Po vyžádání dalšího detailnějšího testu na cukr, který vyšel opět zvýšený, oznámila nadměrnou funkci štítné žlázy a předepsala jód. V příbalovém letáku bylo však uvedeno, že jód se při zvýšené fuknci štítné žlázy užívat nesmí. Lékařce bylo oznámeno, že odcházím k jiné lékařce a po otázce, proč předepsala jód, odmítla lékařka tento svůj krok jakkoliv komentovat. Obrázek si udělelejte sami.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktroka je milá, seriozní, svědomitá, vše důkladně promyslí a hlavně citlivá a ochotná, což v dnešní době
se ve zdravotnictví nedočkáte. Buďme rádi, že jí máme !


Velice svědomitá a charakterní žena. Jsem s ní opravdu spokojený.


Přečetla jsem pozorně reakce na práci paní doktorky a začala se bát o svého tchána, který prohrává (dobrovolným rozhodnutím) boj s vážnou chorobou. Věřte mi, jsem mile překvapena. Paní doktorka respektuje osobu pacienta, je svědomitá a říká pravdu na rovinu. Když nyní řešíme zajištění péče o imobilního pacienta, operativně nám pomáhá a velmi slušně jedná.
Dám na svůj pocit a věřím, že pokud je člověk opravdu nemocný udělá pro něj maximum, dá-li jí pacient možnost. Neumožní-li pacient pomoc, respektuje jej a pomůže mu tehdy, když se situace změní. Rozhodně se od žádného z pacientů neodvrhuje.
Věřím, že je to člověk se srdcem doktora a nezaslouží si zlá slova, ulpívající na její pověsti.


Solidni pristup, slusne zachazeni a dobre fungujici orgnizace prace.


P

Super, všem doporučuji


Ř

Paní doktorka je svědomitá, seriózní a pokud je někdo nemocný věnuje mu nejen profesionální péči, ale i tu obyčejnou, lidskou. Pokud však někdo nemoc jen předstírá a nejdůležitější je pro něj, aby nemusel pracovat, dokáže mu to říci a tím si zřejmě moc přátel nedělá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti