Praktický lékař pro děti a dorost
Klášterní 117, Liberec

K paní doktorce chodíme jen na povinné prohlídky a očkování...zdraví svých dětí bych do jejich rukou nesvěřila...na to máme své odborné lékaře....neochota, nepříjemnost..pokud má člověk svůj názor a trvá na svém...tak je zle...bohužel i názor odborných lékařů na spolupráci s touto lékařkou je ....sežeňte si někoho jiného...smutné...

k paní doktorce Ferlesové jsem chodil v letech 1989 - 2001...kolik jí mohlo být, když mě tam máma začala vodit? 30? 35? Vždycky mě byla strašně sympatická, inteligentní, optimistická, stálý úsměv a optimismus na tváři, vždycky nás dobře naladila, trpíval jsem pravidlně chřipkami v předjarních měsících, nejmíň dvěmi...to měla ještě ordinaci dole na Hodkovický ulici, dnes je tam ubytovna..dole byla pošta, nahoře Ferlesová, na chodbě toho domu teda smrádek a zatuchlo, ale v ordinaci optimismus, veselo, vstříctnost, rád na ní vzpomínám,,v 14ti jsem začal být hypochondr(četl lékařský knihy tlustý, co domů nosila starší sstzra, co študila zdrávku) a to se mi vysmála:-))) rázem jsem byl zdráv, vážné nemoce jsem si jen namlouval :-)..pak se přestěhovala okolo roku 1998 do Mety ve Vesci a ještě na jaře 2000 mě mile řešila..ovšem jak jsem tam vlezl v září 2001, to už bylo 19 a 3 měsíce, tak mě velice chladně a rázně vykopla a poslala za Binkou mezi dospěláky, takže to byl konec 12letého milého vztahu..zvláštní..ale jak řikám - nemůžu si na ni stěžovat

Její jediná rada vždy byla: Lehni si do postele a vem si paralen. Razítko do omluvňáku strašný problém, prostě to nejde. Povýšené chování a ochota téměř žádná.

nevěřím vlastním očím, co vše jsem se dočetla tady na webu. Nechápu. K paní doktorce chodím s mým téměř dvouletým synem. Vždy s náma jedná naprosto klidně, na jakýkoli dotaz mnou položený, mi velice ochotně odpoví. Když jsem se jen slůvkem zmínila, že syn se často zadívává, hned nás poslala na neurlogii. Když jsem měla podezření, že spolkl malý předmet, vyšetřila ho, ptala se, co to bylo za předmět, vypasala žádanku na prohlídku do nemocnice. na jakýkoli telefonát i na soukromý mobil vždy odpověděla a velice ochotně. Dokonce rozesílá i pozvánky na očkování. Doopravdy si nemůžu stěžovat. Jsem s ní spokojená a velice. Nebo spíš nejsem matka, která hysterčí z každého pupínku.....ale paní doktorka je opravdu velice milá, ochotná, s dětma to umí, v čekárně nečekám déle než deset minut. I sestřičku má velice milou.

Chodila jsem k paní doktorce s dvojčaty a musím říct,že horší lékařku neznám.Zanedbala zdravotní stav syna i dcery.Syn po operaci hlavy a dcera velmi silný zánět ledviny s kterou se léčí již tři roky a nevypadá to,že by to skončilo.Syna neléčila ani se na něho nepodívala a jen mě poučovala jak nemám děti srovnávat,že každý dítě je vývojově jiné.Můj syn skončil v nemocnici v sedmy měsících byl operován pro hemangion v hlavě.Dceru léčila na to,že jí rostou zoubky,měla týden 40horečky,tato paní doktorka omítla kontrolu moče i krve,dcera skončila v nemocnici s velmi těžkým zánětem ledviny.

CHodila jsem k ní od narození do 13 let! Když jsem k ní šla ve svých 13 letech s velkou bolestí břicha tak nám řekla že mám zaŕažené prdy!! Díky bohu mě prohlédl lékař pro dospělé (sídlil hned vedle ní a nám se to nezdálo) a tím mi asi zachránil život pač jsem měla nález nějakých cyst. Od té doby mám dospělého lékaře a k Ferlesoví bych nešla ani kdyby byla poslední na týhle planetě!!! NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!

Na první dojem působí pí.doktorka neprofesionálně.Dnes nám měla prohlédnout 14deního kluka a místo toho se podívala na bříško a na prsa,zvyšovala hlas,nepředepsala kapky do očí a byla tu asi 5 min.Takže přemýšlíme o jiné doktorce.

Jsem s paní doktorkou velice spokojena. Vždy ochotně poradila a kdykoli jsme jí volala, velice mile mi odpovídala na veškeré dotazy. Takový přístup by měl být od všech doktorů.