Adresa

Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
16 názorů

L
Umístění: Ordinace Jiný

Bylo mi asi 20 let, na Silvestra jsme slavili a vedle mě vybuchla rachejtle. A začalo peklo. Šumělo mi v uších, syčelo. Prvně jsem si myslela, že syčí plyn a spolubydlící jsem přemlouvala, ať jdou se mnou hledat, kde ten plyn uniká. Vše zkrátím. Paní doktorka mě vyšetřila a naordinovala nejdříve tabletky. Ty nepomohly, tak jsem dostala 14 infúzí za sebou, každý den jednu. Jako mladé mně to přišlo jako nesmysl, že kvůli šumění v uchu musím strávit 14 dní u doktorky. Paní doktorka mi tím zachránila sluch. A tímto jí chci poděkovat. Tento příběh je starý 23 let, to ještě paní doktorka ordinovala u Tesca ve středu města. Dodneška jsem jí za to vděčná, protože vím, že jiní lidé u jiných lékařů takové štěstí neměli. Kámošce přešlo šumění v syčení a prohloubila se jí ztráta sluchu, protože ji její doktor léčil jen prášky a na infúze se vykašlal.


S
Ověřeny pacient

Pristup pani doktorky mi byl pomerne hodne nesympaticky. Vypadala, jak kdybych ji svou navstevou obtezovala, celkove se tvarila znacne otravene a kdyz ji zazvonil telefon, obratila oci v sloup a pronesla nastvane "Jezismarja!". Spatne na me tez pusobil neporadek v ordinaci, vsude pohazene knihy...nepusobilo to vubec profesionalne. Stejne tak jako kdyz mi otevrela v civilnim obleceni, pote znovu uz v plasti, coz se pak tezko dalo poznat, jde-li o sestru nebo doktorku, jelikoz jsem u ni byla poprve. Rady a doporuceni mi take neprisly nikterak objevne, coz posuzuji z hlediska farmaceutickeho, jelikoz jsem sama zdravotnik - kdybych k ni nesla, vyslo by to nastejno. Priste pujdu jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Je to skvělá lékařka s vyjímečnými schopnostmi a znalostmi, pokud budu potřebovat opět lékařský zákrok určitě se stavím. Váš pacient. MD


Moje oblíbená lékařka.Jana P.


Paní doktorka je moc ochotná a vždy pomůže.


Moje oblíbená lékařka. Po doktorech já i žena chodíme neradi tato paní doktorka je vyjímka .


Skvělá doktorka !


Profesionalita, , velice příjemná a trpělivá paní doktorka. A hlavně opravdová odbornice s vstřícným a lidským přístupem. Sýkorovi


Skvělá lékařka. A sympatická. Novotná


Dojíždím sem z Brna Nového Lískovce k této paní doktorce a jsem s její péčí moc spokojen. Taky jsem změnil svoji původní praktickou lékařku z N.L. za MUDr. Lauba a opět změna k lepšímu. Na Mendlově nám. ordinují opravdu jen velmi šikovní lékaři.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti