Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Bylo mi asi 20 let, na Silvestra jsme slavili a vedle mě vybuchla rachejtle. A začalo peklo. Šumělo mi v uších, syčelo. Prvně jsem si myslela, že syčí plyn a spolubydlící jsem přemlouvala, ať jdou se mnou hledat, kde ten plyn uniká. Vše zkrátím. Paní doktorka mě vyšetřila a naordinovala nejdříve tabletky. Ty nepomohly, tak jsem dostala 14 infúzí za sebou, každý den jednu. Jako mladé mně to přišlo jako nesmysl, že kvůli šumění v uchu musím strávit 14 dní u doktorky. Paní doktorka mi tím zachránila sluch. A tímto jí chci poděkovat. Tento příběh je starý 23 let, to ještě paní doktorka ordinovala u Tesca ve středu města. Dodneška jsem jí za to vděčná, protože vím, že jiní lidé u jiných lékařů takové štěstí neměli. Kámošce přešlo šumění v syčení a prohloubila se jí ztráta sluchu, protože ji její doktor léčil jen prášky a na infúze se vykašlal.

Pristup pani doktorky mi byl pomerne hodne nesympaticky. Vypadala, jak kdybych ji svou navstevou obtezovala, celkove se tvarila znacne otravene a kdyz ji zazvonil telefon, obratila oci v sloup a pronesla nastvane "Jezismarja!". Spatne na me tez pusobil neporadek v ordinaci, vsude pohazene knihy...nepusobilo to vubec profesionalne. Stejne tak jako kdyz mi otevrela v civilnim obleceni, pote znovu uz v plasti, coz se pak tezko dalo poznat, jde-li o sestru nebo doktorku, jelikoz jsem u ni byla poprve. Rady a doporuceni mi take neprisly nikterak objevne, coz posuzuji z hlediska farmaceutickeho, jelikoz jsem sama zdravotnik - kdybych k ni nesla, vyslo by to nastejno. Priste pujdu jinam.

Je to skvělá lékařka s vyjímečnými schopnostmi a znalostmi, pokud budu potřebovat opět lékařský zákrok určitě se stavím. Váš pacient. MD

Moje oblíbená lékařka.Jana P.

Paní doktorka je moc ochotná a vždy pomůže.

Moje oblíbená lékařka. Po doktorech já i žena chodíme neradi tato paní doktorka je vyjímka .

Skvělá doktorka !

Profesionalita, , velice příjemná a trpělivá paní doktorka. A hlavně opravdová odbornice s vstřícným a lidským přístupem. Sýkorovi

Skvělá lékařka. A sympatická. Novotná

Dojíždím sem z Brna Nového Lískovce k této paní doktorce a jsem s její péčí moc spokojen. Taky jsem změnil svoji původní praktickou lékařku z N.L. za MUDr. Lauba a opět změna k lepšímu. Na Mendlově nám. ordinují opravdu jen velmi šikovní lékaři.