Ord. praktického lékaře pro dospělé
U Plovárny 14, Děčín

Pokud jde o pí. Mudr.Zahrádkovou, jsem s její prací a starostlivostí nadmíru spokojen.Je na ní pokaždé vidět ,že svou práci dělá s láskou a s veškerou péčí.

Pokud jde o pí Mudr.Zahrádkovou, jsem s její prací a starostlivostí nadmíru spokojen a to tak, že jsem jí požádal, zda by mohla přijmout za svojí pacientku i mojí manželku. Souhlasila a od té doby je stejně spokojená i moje manželka. Pí doktorka je milá, na pacienta si udělá maximum času,podrobně vyšetří a vysvětlí. Ano její práce je jí posláním, Děkujeme jí za to. Kavalír

S paní doktorkou Zahrádkovou mám výbornou zkušenost, je velice dobrá diagnostička. Několikrát se mi potvrdilo, že po různých specializovaných vyšetřeních se potvrdilo přesně to, co říkala už od začátku, byť se jednalo o neobvyklou diagnózu (svalová revmatitida). Jsem moc spokojena, a to dlouhodobě. I s jejím lidským přístupem.

Tato paní doktorka léčí za stolem když se zvedne tak to je co říct a hlavně už když k ní příjdu tak už se tváří opravdu štastně a dává hodně najevo jak ji tato práce baví a tímto i jedná semnou,už přecházím k jinému lékaři...

S touto Madam Lekarkou, je super, mozna jsem mel pred lety stistko, ale chci rici:proc nejsou lide, jako tato pi. LEKARKA. Kamca GRUNERT

Podle toho jaké máte vzdělání a podle toho zda máte práci nebo jste bez práce podle to taky tak s váma jedná nehoráznost.Měla by se zajímat jen o naše zdraví a nenarážet na to z čeho nás můžou bolet záda když nic neděláme.To neznamená,že když nemáme práci,že nic neděláme.To ona nemůže vědět.

Pokud můžete, tak se této doktorce raději vyhněte. Vůbec neplní pravidelné prohlídky a kontroly, na které má pacient ze zákona nárok. Na rozboru krve jsem u ní byla jen jednou, a to mě tam ještě poslala, kvůli tomu, že už vznikl nějaký problém. A neměla by být odjakživa lepší prevence a sledování? Než pak léčení vyhrocených následků? O všechno jí člověk musí říct. Musí tam přijít a přesně oznámit, co mu asi je, aby ho tato doktorka ještě neochotně někam poslala. Nepozná ani základní věci, jako je problém se štítnou žlázou, kde kdyby byla více pozornější, tak by člověk nemusel skončit na operačním sále... Ke všem doktorům, kam jsem potřebovala, jsem se musela nechat doslovně poslat, jinak jí by to nenapadlo. Myslím, že si tam chce v klidu dosloužit službu, a takový přístup zrovna u doktorů není příliš dobrý. Pokud Vám nic není, tak v tom případě je tato doktorka ideální. V šuplíku vám uchovává vaší zdravotní kartu a když se u ní dlouho neukážete, tak je spokojená.

K lékaři nechodím tak často, ale paní doktorky si nesmírně vážím Pomohla a poradila mi v nejtěžší chvíli mého života, podpořila mě i mou celou rodinu. Nikdy nás neodmítla, vždy byla milá a vstřícná.

S Pani doktorkou jsem velice spokojen ,

Super Paní doktorka