Praktický lékař pro dospělé
Dolní 101, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nemohu si na nic stěžovat, takže za mě spokojenost (jak s paní doktorkou, tak se sestrou). Lékaře zatím jako mladší ročník moc nepotřebuju (naštěstí se mi vždy vyhýbala i fotbalová zranění). V posledních měsících řeším únavu a trávicí problémy. Postupně tedy navštěvuju specialisty (neurologie, gastroenterologie) a současně měním životosprávu. Nějaký posun jsem zaznamenal, ale není to krátkodobá záležitost...
Závěr: s lékařskou péčí jsem spokojený, žádná negativa.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S doktorkou a její sestrou jsem velice nespokojena, její extrémně familiérní přístup mě vytáčel už od začátku, já si s ní nepotykala a to že jsem mladší než ona jí neopravňuje k tomu, aby mi tykala. Dále mi předepsala léky, aniž by proběhlo nějaké prvotní vyšetření, jen podle symptomu, které jsem jí řekla.. No a sestřička, to je taky kapitola sama o sobě. Dovolat se do ordinace nedá, a styl odpovědí sestry, která neumí pořádně česky a píše jen v bodech. To je opravu úroveň. Takže jsem se dnes rozloučila a přecházím jinam.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S paní doktorskou jsem nadmíru spokojená. Zachránila mi manžela. Kdykoliv něco potřebuji tak je moc ochotná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Takže kde jenom začít.... Nejhorší doktorka vůbec... Asi 3 roky zpět jsem došel za paní doktorkou že mi ve florbalovém zápase bylo naraženo kolenem koleno a že mě bolí. Prosil jsem o papír na ortopedii (bohužel jsem nevěděl že tam můžu i bez něj) a že mě bolí úplně neskutečně. Doktorka si klepala na čelo a dala mi mastičku že to přejde po 3 měsících bolesti kdy mastička byla k ničemu mi teda neochotně byla vystavěna žádanka na ortopedii. ve zkratce skončil jsem na sále s prasklým meniskem. cca po roce jsem si našel novou práci a ve zkušební době mi prasklo v druhém koleni takovým stylem že jsem doma nedokázal ani vylézt z vany s tím jsem přišel za pani doktorkou kde jsem došel o francouzkých holích že potřebuju nemocenskou na to mi byla vystavena žádanka na ortopedii že mám smůlu že do kolene nevidí a že mi nemocenskou nedá. Bohužel jsem tak musel ve zkušebce odejít. Za týden mě vzali na ortopedii kde si mě okamžitě nechali a další den jsem šel na operaci s druhým meniskem. A poslední super zkušenost tenhle únor jsem byl puštěn v půlce noční směny domů že vypadám příšerně měl jsem horečku kašel bylo mi šíleně zle. pracoval jsem v olomouci a k paní doktorce jsem se dostal až v odpoledních ordinačních hodinách kde ikdyž jsem přišel na otvíračku odpoledních hodin mi bylo řečeno že na mě paní doktorka nemá čas a ať příjdu další den ráno a vůbec ji nezajímalo že když nemám nemocenskou musím zase na noční do olomouce. takže moje celková zkušenost říká utečte k normálnímu doktorovi který aspoň něco dělá a nemá každého mladého člověka jen za simulanta.... Protože tato doktorka hrůza a děs.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborná dlouhodobá péče a velmi důkladné a zodpovědné předoperační vyšetření. Chci za to touto cestou paní doktorce poděkovat.

S paní doktorkou jsem velmi neskokojená. Léčí stylem angína, chřipka, angína, chřipka a támhle vzadu jeden kašel. Jakákoli složitější diagnoza je pro ni problematická, protože si neumí spojit více symptomů najednou a souvislosti ji unikají. Dle mého názoru je paní doktorka po odborné stránce je velmi slabá. Co se týká povahových rysů, řekla bych, že se doktorka chová povýšeně až arogantně, ve smyslu, jak si dovolujete o mých schopnostech pochybovat.

K paní doktorce Veselské chodím já moje rodina více jak dvacet pět let . Jsme velice spokojeni, paní doktorka i sestřička jsou obě příjemné !!! Paní doktorka má EKG,Holtr a přistroj na měřeni tlaku v dolních končetinách. Pravidelně mě posílá na vyšetřeni srdce,střev atd. Milan Šmid

K paní doktorce Veselské chodí celá moje rodina. Jsme všichni velice spokojeni, paní doktorka i sestřička jsou obě skvělé!!!

S paní doktorkou jsem nebyla spokojená, musela jsem se vrátit k mé původní. Když člověk opravdu onemocní a nakupí se mu více diagnóz, tak je neumí léčit všechny najednou. Jinak léčí opravdu "od stolu". Dá vám antibiotika, aniž by udělala rozbor krve a až vás ta antibiotika naruší přes jejich vedlejší účinky, tak teprve udělá ten rozbor krve. Když máte bolesti páteře, tak vám řekne, ať cvičíte, však proč by předepisovala rehabilitace, možná jen těm vyvoleným, co přijdou asi na začátku měsíce? Co se týče sestry, tak ta je velice příjemná, rychle odvádí svou práci.

Byl jsem u paní doktorky poprvé.Nemám zatím žádné zkušenosti,ale přístup k pacientům je skvělý.Jak od paní doktorky,tak i od sestřičky.