Praktický lékař pro dospělé
Dvouletky 56, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka patří mezi nejlepší lékaře, jaké jsme měli já i manžel možnost poznat. Dnes už to ví i naše dospělé děti. Kéž by bylo více lékařů, kteří by svou práci dělali s takovou obětavostí, pečlivostí a profesionalitou. Děkujeme!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je jedním z mála lékařů s velmi lidským přístupem, která nenechává nic náhodě, pacienta vyslechne , je velmi dobrá diagnostička a co považuji za zjevení v dnešní době o své pacienty se velmi pečlivě stará

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Vynikající lékařka, jsem zde registrován po dobu 26 let a za celou dobu ani jednou nesetkal s nepříjemným jednáním, naopak, vždy mi paní doktorka i sestřička věnovaly dostatek času ke zjištění anamnézy a aktuální choroby. Velice si jejich dlouholetého přátelského přístupu vážím a bude mě moc mrzet, až paní doktorka a sestřička budou jednoho dne muset odejít do zasloužené penze.

Výborná lékařka, umí nalézt podstatu problému, mluvit k věci, dát správná doporučení.
Rozhodně doporučuji.

Paní doktorka je člověk, kterého si nesmírně vážím.Má profesionální přístup, vždy mi vyšla vstříc, je lidská a přímá.A to je asi to, co se některým lidem nelíbí, jelikož jsou zvyklí na to , že v dnešní době málokdo řekne na rovinu co si myslí....Nikdy bych ji neměnila!!! Léčba je vždy výborná. A nějaká náladovost o které tady píšete?Prosím Vás.., umíte si představit, že se neustále usmíváte na lidi kolem sebe?Sáhněte si do svědomí...Navíc práce lékaře neobnáší pouhé "sezení " v ordinaci, ale i návštěvy těžce nemocných pacientů doma...Takže na závěr: Paní doktorko moc děkuji za Vaší laskavou péčí, jste skvělá!!! Petra Kuchařová

Paní doktorka je ta nejlepší praktická lékařka,jakou jsem kdy měla. Vždy mi pomohla vyřešit můj problém,a to do takových deatilů,do kterých by ani nemusela!!!!!Není tam na rozdávání nálady!!!!Ale kdyby mi nepomohla tak tu možná dneska ani nejsem!!!!!Opakuju,je to nejlepší doktorka!!!!

V životě není nic jen černé nebo bílé,a stejně tak váš ošetřující lékař. Po přečtení všech komentářů na této stránce je vidět, že více pacientů je spokojených nebo dokonce velmi spokojených a ti co mají výhrady se ani nepodepíšou. Chci k tomuto říci že bych nikdy nepochybovala o schopnostech paní MUDr. Vaňákové nebo sestry p. Lazarové, jsou to profesionálové ve svém oboru a pro svou práci dělají všechno,a mnohdy ještě více než mohou či musejí. Abych přešla k tomu jak tady každý hodnotí náladovost či míru usměvavosti paní doktorky a sestry, prosím, uvědomte si všichni, že každý z nás je člověk se svými problémy. Každý den není posvícení,každý den se přece také neusmíváte,a nemáte báječnou náladu.
Z mých zkušeností říkám,že bych nikdy jiného lékaře nechtěla. Paní doktorka je precizní, pořádná, a nikdy nebere nic ne lehkou váhu. Obávám se, že jen málo lidí si dokáže vůbec představit co všechno toto povolání obnáší, není to jen odordinovat a po obědě hurá domů. Denně má doktor další povinnosti jako návštěvy u pacientů, péče o ordinaci a opravdu fůru papírovaní. Stejně tak i sestra.
A čekací doby v čekárně? To není chyba doktora,bohužel, každý potřebuje jinak dlouhý čas k tomu, aby vše vyřešil.A myslím že nikomu by se nelíbilo kdyby ho doktor po 15 minutách vypoklonkoval z ordinace s tím ať se jde vykecat domů, že má další lidi nařadě.
Buďme tedy čas od času všichni trochu schovívaví. Každopádně pro mě je paní MUDr. Vaňáková number one!

Vzkaz pro Marii.Marii.n.a pro ty co se nepodepíši(myslím že se jedná o jednoho a toho samého v..a)je vidět že nepracujete s lidmi,protože by jste hodnotili jinak a pošpinit a nepodepsat se tak to umí jen přesně takovi jaci tvrdíte že je doktorka a sestra.Vy vlastně píšete o sobě samém no vy paní Marie a paní Marie.n a všichni co se nepodepíši vy jste nemocní nejvíc na hlavu a od toho jsou uplně jiní doktoři že Chocholoušek a jiní tak vzhůru do Opavy a mějte se dobře tan se na vás budou smát uplně všichni včetně vrátného Lazar M spokojený pacient dr Vaňákové

Jestli to někdy čte i paní doktorka, ať je v klidu. Lidé, kteří tady píší komentáře jako nejhorší atd. jsou na úrovni 5ti letých dětí. Myslím si, že jim jen někdo nevyhověl tak jak si představovali (půl roční nemocenská, i když jim nic není), ale kdo líp pozná co nám opravdu je než doktor? Tak se nad sebou zamyslete. Neznám lepší doktorku než je paní Vaňáková a o sestřičce ani nemluvím. Ta je prostě dokonalá... :-) Kdyby všichni pracovali s takovým přístupem jako tyto 2 dámy, hned by bylo na světě líp..... S pozdravem Kalmanová Lenka

Velice profesionální, ochotná,....neklepejte u ní na dvee, naboť může vyletět a vynadat vám....Ale neměnil bych