Praktický lékař pro děti a dorost
Banskobystrická 87/89, Brno

Paní doktorka je velmi ochotná,milá a příjemná. Chodíme k ní už nějakých pár let a nemůžu si stěžovat. Pomohla mi když sem ji zavolala v noci, dcera měla vysoké horečky. Nemůžu si na nic stěžovat a doporučuji ostatním:)

Přes několikeré upozornění , že se dcerka necítí dobře a stále je hubená a unavená jsem byla ujišťována, že jí nic není. Až na moji výslovnou žádost o odeb rání a vyšetření krve byla na základě výsledků hospitalizována ihned v dětské nemocnici /kritický stav díky špatné funkci štítné žlázy/ . Vše se stalo asi před 4 lety. Kromě této epizody jiné problémy nebyly.
Reaguji na dnešní pořad v televizi ohledně důležitosti funkce štítné žlázy a nutnosti vyšetření malých pacientů, kteří prokazují výše popsané příznaky.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Chodila jsem k ní jako dítě a zachránila mi život díky včasné diagnostice rakoviny, za to jí velmi děkuji. Teď k ní chodím se svým postiženým synem a ona byla jediná!, kdo mi pomohl se s tím vyrovnat. Pečuje o něj naprosto skvěle. Jsem jí velmi vděčná. Zuzana

Paní doktorku mohu všem doporučit!
Paní doktorce HANĚ SEDLÁČKOVÉ patří veliké dík,je profesionálni a také velice chápavá k dětem a trpělivá k rodičům:-).Velké díky jak paní doktorce tak i sestřičce.Mám 2 syny(Patrika a Radka) a jsem po všech stránkách naprosto spokojená.
DĚKUJEME

Paní doktorka je velice milá a příjemná, bohužel já mám zkušenost špatnou. Přes veškeré telefonické konzultace a osobní návštěvu mi bylo sděleno, že mému dítěti dohromady nic není a protože jsem viděla že je, jela jsem do dětské nemocnice, kde bylo dítě okamžitě hospitalizováno. Takže já doporučit bohužel nemohu. Markéta.

Jsme velmi spokojeni, souhlasím se vším, co bylo posáno níže. Osobně maximálně oceňuji laskavý a něžný přístup k dětem. Veškerá vyšetření s úsměvem, pokud se dítě bojí, není problém ho nejprve uklidnit.

Velice příjemná, šikovná paní doktorka. Pokaždé umí problém vyřešit na výbornou. Pěkný přístup k dětem. Milá sestřička a pěkná ordinace. Víc takových lékařů..

Zkušená paní doktorka s lidským přístupem, nedělá zbytečně vědu, kde to není potřeba.

Pěkný přístup k dětem, moc milá a šikovná paní doktorka.

Velmi vstřícná, má individuální přístup, nedává zbytečně antobiotika.