Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Banskobystrická 87/89, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi ochotná,milá a příjemná. Chodíme k ní už nějakých pár let a nemůžu si stěžovat. Pomohla mi když sem ji zavolala v noci, dcera měla vysoké horečky. Nemůžu si na nic stěžovat a doporučuji ostatním:)

Ověřený profil

Přes několikeré upozornění , že se dcerka necítí dobře a stále je hubená a unavená jsem byla ujišťována, že jí nic není. Až na moji výslovnou žádost o odeb rání a vyšetření krve byla na základě výsledků hospitalizována ihned v dětské nemocnici /kritický stav díky špatné funkci štítné žlázy/ . Vše se stalo asi před 4 lety. Kromě této epizody jiné problémy nebyly.
Reaguji na dnešní pořad v televizi ohledně důležitosti funkce štítné žlázy a nutnosti vyšetření malých pacientů, kteří prokazují výše popsané příznaky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorku mohu jen doporučit. Chodila jsem k ní jako dítě a zachránila mi život díky včasné diagnostice rakoviny, za to jí velmi děkuji. Teď k ní chodím se svým postiženým synem a ona byla jediná!, kdo mi pomohl se s tím vyrovnat. Pečuje o něj naprosto skvěle. Jsem jí velmi vděčná. Zuzana


Ověřený profil

Paní doktorku mohu všem doporučit!
Paní doktorce HANĚ SEDLÁČKOVÉ patří veliké dík,je profesionálni a také velice chápavá k dětem a trpělivá k rodičům:-).Velké díky jak paní doktorce tak i sestřičce.Mám 2 syny(Patrika a Radka) a jsem po všech stránkách naprosto spokojená.
DĚKUJEME


M
Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá a příjemná, bohužel já mám zkušenost špatnou. Přes veškeré telefonické konzultace a osobní návštěvu mi bylo sděleno, že mému dítěti dohromady nic není a protože jsem viděla že je, jela jsem do dětské nemocnice, kde bylo dítě okamžitě hospitalizováno. Takže já doporučit bohužel nemohu. Markéta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

Jsme velmi spokojeni, souhlasím se vším, co bylo posáno níže. Osobně maximálně oceňuji laskavý a něžný přístup k dětem. Veškerá vyšetření s úsměvem, pokud se dítě bojí, není problém ho nejprve uklidnit.


M

Velice příjemná, šikovná paní doktorka. Pokaždé umí problém vyřešit na výbornou. Pěkný přístup k dětem. Milá sestřička a pěkná ordinace. Víc takových lékařů..


Zkušená paní doktorka s lidským přístupem, nedělá zbytečně vědu, kde to není potřeba.


M

Pěkný přístup k dětem, moc milá a šikovná paní doktorka.


Velmi vstřícná, má individuální přístup, nedává zbytečně antobiotika.


Došlo k chybě, zkuste to znovu