Praktický lékař pro dospělé
Ruská 1018, Ostrava

O lékařce jsem si vždy myslela, že je milá, vstřícná, ochotná a velmi svědomitá. Již takový názor nemám, připadá mi velmi náladová a vůči pacientům i značně nepříjemná. A to nemluvím o tom, když jí dáte najevo nějaké nesouhlasné stanovisko, přes to se nedokáže přenést!
Nikdy jsem nechápala, jak může ve své blízkosti snést zdravotní sestru s tak neurvalým, až vulgárním chováním. Okřikuje pacienty, je neochotná a líná udělat sebemenší pohyb. Chování její zdravotní sestry je opravdu děs a hrůza, jak již bylo uvedeno v předchozím hodnocení!
Nyní to již, bohužel, chápu: „vrána k vráně sedá…“.

Chodím tam už spoustu let a jsem maximálně spokojený.

K Paní doktorce chodím už dlouho a jsem s ní spokojená s tím jak se mnou jedná i co se týče péče.Je to velmi dobrá lékařka a její přístup je osobní.I se sestřičkou mám dobré zkušenosti, vždy mi pomohla.

Neosobní arogantní přístup, nevstřícné jednání, neochota, zaujatost. Pro mne špatný lékař.

Jsem velmi spokojen a doporučuji

má moji důvěru, žádný velký štráchy, vyslechne ale ne jak spovědník.

Paní doktorka je fajn vždy se snaží poradit a pomoct. Ale její zdravotní sestra to je hrůza a děs, pořád řve po pocientech a to i na chodbě. Nedoporučuji...

Lékařka je velice ochotná a lidská, řeší ihned potíže pacientů.
Komunikace se sestrou je někdy zvláštní, ale vždy je vstřícná a řeší pacientovy požadavky.

LÉKAŘKA BEZ ZÁJMU,NECHOVÁ SE VŽDY SLUŠNĚ K PACIENTŮM A MÁ ZDRAVOTNÍ SESTRU,KTERÁ NEUSTÁLE PO VŠECH KŘIČÍ A JE NEOCHOTNÁ.

Skvělá komunikace s paní doktorkou, lidský přístup, velice milá a vstřícná, mohu jen doporučit!!