Hana Plíšková, praktický lékař Kutná Hora

Praktický lékař Více

Kouřimská 917, Kutná Hora
Ordinace PL pro dospělé

Názory

Na paní doktorku nedám dopusti. Je mojí praktickou lékařkou už více než 20 let a vždy jsem se mohla spolehnout na kvalitní a odbornou péči. Od dětství mám dědičnou neuropatii, proto je u mě někdy problém diagnostikovat obtíže, ale paní doktorka si vždy věděla rady. Když jsem se na cokoliv potřebovala zeptat a nemohla jsem se dostavit osobně, stačilo zvednout telefon a vždy se mi dostalo odpovědi. Jako odborníka na svém místě ji mohu jen doporučit.

Nemohu si paní doktorku vynachválit, jediná pomohla a správně diagnostikovala chorobu mého manžela. Doktorka na svém místě. Jen doporučuji!!!!

Pokud je paní doktorka špatný diagnostik musím se zasmát.Skoro dva měsíce měostatní lékaři léčili na virózu a jen jsem přišla k ní,měla podezření na akutní zánět slepého střeva.Ten se při operaci potvrdil,paní doktorka mi zachránila život.Doslova.

Je to vynikající lékařka proto má plnou čekárnu,což je sice někdy nepříjemné ale také to o něčem svědčí.

C

velmi špatný diagnostik