Ordinace PL pro dospělé
Kouřimská 917, Kutná Hora

Na paní doktorku nedám dopusti. Je mojí praktickou lékařkou už více než 20 let a vždy jsem se mohla spolehnout na kvalitní a odbornou péči. Od dětství mám dědičnou neuropatii, proto je u mě někdy problém diagnostikovat obtíže, ale paní doktorka si vždy věděla rady. Když jsem se na cokoliv potřebovala zeptat a nemohla jsem se dostavit osobně, stačilo zvednout telefon a vždy se mi dostalo odpovědi. Jako odborníka na svém místě ji mohu jen doporučit.

Nemohu si paní doktorku vynachválit, jediná pomohla a správně diagnostikovala chorobu mého manžela. Doktorka na svém místě. Jen doporučuji!!!!

Pokud je paní doktorka špatný diagnostik musím se zasmát.Skoro dva měsíce měostatní lékaři léčili na virózu a jen jsem přišla k ní,měla podezření na akutní zánět slepého střeva.Ten se při operaci potvrdil,paní doktorka mi zachránila život.Doslova.

Je to vynikající lékařka proto má plnou čekárnu,což je sice někdy nepříjemné ale také to o něčem svědčí.

C

velmi špatný diagnostik