MUDr. Hana Petříková

Lomnice nad Popelkou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Chodil jsem k této lékařce v dětském věku. Byla celkem symaptická ale zanedbala mi zlomeninu čelistního kloubu (neudělala ani rentgen a nijak ho neléčila ačkoliv jsem měl odloměné horní zuby po úraze a na úraz a jeho mechaniku jsem jí upozorňoval) a zub mi nastavila tak, že jsem nemohl 2 roky dokousnout. To vedlo k vadě skusu a dalším poruchám kloubu se kterými se léčím dodnes u jiných lékařů. Nikdy mne neposlala ani za ortodontistou - v jakém stavu jsem měl zuby mohu mohu doložit. Dondes trpím bolestmi v oblasti čelisti, kloubu a krční páteře, hůř mluvím a mám pokřivený obličej protože čelistní klouby jsou osou vývoje celé lebky, nejen obličejového skeletu. Při pokusu dostat z ní náhradu nákladu na léčení si na mne najala advokáta a kolega z ČSK začal vyhrožovat trestním stíháním pro pomluvu. Takoví lékaři by vůbec neměli existovat, když něco neumím nebo nevím tak to řeknu a pošlu za někým kdo to ví a umí nebo vyzkoumá. Od 11-ti let mám takovéhle problémy a teď mi je 30, hendikepuje mne to v osobních vztazích, profesním životě i sebepojetí. Nepřál bych to nikomu. dávno jsem měl přejít k schopnějšímu lékaři který v Lomnici byl a je (otec jednoho spolužáka), škoda že mne tehdy v tom rodiče nepodpořili. Je daleko schopnější a ví co a jak, možná bych dnes takové problémy neměl chdit tehdy k němu.

PAní doktorka je velmi milá, obětavá a svou práci umí

Dělá velmi dobře svji práci, je hodná, já sama si ji nemohu vynachválit

Bezva

Tuto paní doktorku navštěvujeme už spoustu let celá rodina
a jsme s ní velice spokojeni.