Adresa

Praktická zubní lékařka
Purkyňova 36, Vyškov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Paní Ottová již neordinuje. Hodně lidem nedokázala pomoci.
Vrtání bez umrtvení je ta poslední věc, když jste za paní zubařkou došli s problémem doslova pacienta ignorovala a nedokázala doporučit vhodnou léčbu (můj případ). Po návštěvě nové zubařka nalezeno několik skrytých kazů, údajně i několik let starých.
Nezbývá nic jiného než poděkovat, za to, že teď budu mít desetitisícové výdaje na zuby neprofesionalitou paní Ottové.

K pani zubařce chodím od 8let. Nyní přecházím k jiné zubarce. Kdyz sem chtela od pani zubarky injekci abych necitila bolest pri vrtani, tak pokazde mi rekla, ze to neni potreba, ze to nebude tak strasny. Opak byl pravdou. Pokazde co sem mela jit na preventivni prohlidku k pani zubarce, tak sem mela strach. Sestra u pani zubarky je mila, prijemna.... aji pani zubarka. Ale s vrtanim a s ostatním nejsem u ní spokojená. Jendou sem vic jak pul roku nesla k ni (nebot me nic nebolelo) a dostala jsem od ní pekne vynadáno a to sem teda nastestí nemela ani jeden kaz ale uz to, ze sem od ní dostala vynadano .....
Pani zubarka není špatná, ale po 13letech precházím k jinému zubari a ten mi dá zuby snad do poradku líp nez pani Ottová.

K paní doktorce jsem chodila zhruba od 8 let. Vždy mi vrtala, dokonce i čistila kanálky bez umrtvení. Díky ní mám teď doslova panickou hrůzu ze zubařů. Už nikdy bych tam nešla.


M

Velmi dobrá zubařka, pěkný přístup k pacientům, plně ji důvěřuji.


Nevím jestli se od dob co jsem k ní chodila změnila, ale bohužel s většinou náhorů nesouhlasím. Jednou když sem k ní došla s rozpadlým zubem (měla jsem už jen půlku), tak mě bez injekce vrtala asi (pro mě to byla věčnost) čtvrt hodiny... Už před tím jsem se bála zůbařů, ale po této zkušenosti se strach proměnil v panickou hrůzu. Ted chodím k jinému zubaři a panická hrůza je pryč a já zase v noci klidně spím.
Ale vzhledem k ostatním komentářům nemůžu říct, že nedoporučuji...```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


A

dnes jsem u paní doktorky byl a byl jsem MOC SPOKOJENÝ zkontrolovala mě , ošetřila a doporučila mi pastu na zuby a řekla jak se mám starat o své zuby a proto jsem usoudil že jsem rád že k ní chodím a vůbec , za jakýchkoliv okolností bych NEMĚNIL !!!


N

nej doktorka pod sluncem je moc moc moc good good good zubařka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


A

a good dentist
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

K paní doktorce chodím ráda , je moc milá a vůbec se ničeho nebojím, protože mi vždy všechno vysvětlí a vím že to bude hned za mnou a ani to nebude moc bolet . Je mi 11 let a chodím k ní na ošetřemí ráda a s úsměvem .


Došlo k chybě, zkuste to znovu