Hana Ottová, zubař Vyškov

MUDr. Hana Ottová

Zubař

Purkyňova 36, Vyškov
Praktická zubní lékařka

K pani zubařce chodím od 8let. Nyní přecházím k jiné zubarce. Kdyz sem chtela od pani zubarky injekci abych necitila bolest pri vrtani, tak pokazde mi rekla, ze to neni potreba, ze to nebude tak strasny. Opak byl pravdou. Pokazde co sem mela jit na preventivni prohlidku k pani zubarce, tak sem mela strach. Sestra u pani zubarky je mila, prijemna.... aji pani zubarka. Ale s vrtanim a s ostatním nejsem u ní spokojená. Jendou sem vic jak pul roku nesla k ni (nebot me nic nebolelo) a dostala jsem od ní pekne vynadáno a to sem teda nastestí nemela ani jeden kaz ale uz to, ze sem od ní dostala vynadano .....
Pani zubarka není špatná, ale po 13letech precházím k jinému zubari a ten mi dá zuby snad do poradku líp nez pani Ottová.

K paní doktorce jsem chodila zhruba od 8 let. Vždy mi vrtala, dokonce i čistila kanálky bez umrtvení. Díky ní mám teď doslova panickou hrůzu ze zubařů. Už nikdy bych tam nešla.

Velmi dobrá zubařka, pěkný přístup k pacientům, plně ji důvěřuji.

Nevím jestli se od dob co jsem k ní chodila změnila, ale bohužel s většinou náhorů nesouhlasím. Jednou když sem k ní došla s rozpadlým zubem (měla jsem už jen půlku), tak mě bez injekce vrtala asi (pro mě to byla věčnost) čtvrt hodiny... Už před tím jsem se bála zůbařů, ale po této zkušenosti se strach proměnil v panickou hrůzu. Ted chodím k jinému zubaři a panická hrůza je pryč a já zase v noci klidně spím.
Ale vzhledem k ostatním komentářům nemůžu říct, že nedoporučuji...

dnes jsem u paní doktorky byl a byl jsem MOC SPOKOJENÝ zkontrolovala mě , ošetřila a doporučila mi pastu na zuby a řekla jak se mám starat o své zuby a proto jsem usoudil že jsem rád že k ní chodím a vůbec , za jakýchkoliv okolností bych NEMĚNIL !!!

nej doktorka pod sluncem je moc moc moc good good good zubařka

a good dentist

K paní doktorce chodím ráda , je moc milá a vůbec se ničeho nebojím, protože mi vždy všechno vysvětlí a vím že to bude hned za mnou a ani to nebude moc bolet . Je mi 11 let a chodím k ní na ošetřemí ráda a s úsměvem .

Výborná zubařka, která mi vždy dokázala pomoci, ujala se i mého malého syna, který k ní chodí již od 1 roku, teď jsou mu 3 a paní doktorka dokázala, že k ní chodí rád a ochotně spolupracuje - za odměnu ho povozí na zubařském křesle. Vždy mu vše řekne a ukáže co bude dělat. Má velmi lidský přístup a je moc milá k dětem ač není dětskou zubařkou. Neměnila bych.