Bolestivé zákroky se provádějí v místním znecitlivění – injekce nebo emla krém

Botox

Bělení zubů +15 Více

Chemický peeling

Diagnostické vyšetření

Drobné chirurgické zákroky a ošetření elektrokauterem (kožní výrůstky, hemangiomy, cysty, seborrhoické bradavice...)

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Atestace z dermatovenerologie I. a II. stupně
Řada...

• dermatovenerologie
  • korektivní dermatologie

Navštěvuji paní doktorku společně s mojí babičkou už několik let a takovou profesionalitu a lidský přístup jsem opravdu ještě nikde jinde nezaznamenala. Jsme obě maximálně spokojeny. Žádný babičin problém nikdy nezlehčovala,vždy vyslechne a vysvětlí. sestřičky jsou taky velmi milé a profesionální. Na všech je vidět,že jsou to ty pravé osoby na svém místě. Ikdyž někdy sedím v plné čekárně,tak objednaní pacienti mají přednost a když mám akutní problém,tak si ráda počkám. Jsou ordinace,kde bez objednání se na vás vůbec nepodívají. Mohu jen doporučit.

Excelentní - odbornice, profesionálka. Možná nemá vždy čas se vybavovat o nesmyslech, ale když si uvědomíte, kolik čeká v čekárně pacientů, je to celkem logické. Dokonale zvládnutá organizace - sestry přesně vědí, co mají dělat a ani na vteřinu nezahálejí. Kéž by to tak bylo všude! Vyšetřila mě pečlivě a svědomitě, znamínko vyřízla tak, že jsem o ničem ani nevěděla. Mému muži diagnostikovala jiná kožní lékařka lupénku, paní doktorka Nechávtalová upravila diagnózu na ekzém a do roka vyléčila :-).

10 let jsem trpěla na zarůstající nehty na palcích u nohou, prošla jsem několika bolestivými zákroky u různých chirurgů (několikrát plastika nehtového lůžka a jednou stržení nehtu), ale problém se vždy po zahojení vrátil. Už jsem nevěřila, že se toho zbavím, ale dostala jsem se k paní doktorce Nechvátalové a řekla si, že to ještě zkusím. Paní doktorka mi popsala důkladný zákrok zničení přebývajícího nehtového lůžka "až na kost", Uznala jsem, že by to mohlo fungovat a tak jsem tento ambulantní zákrok podstoupila postupně na obou palcích. Po týdnu mi už sestřička vytahovala stehy a od té doby jsou moje palce zdravé, což se zdá skoro jako zázrak, protože i paní doktorka, že horší palce předtím neviděla. Proto každému, koho trápí tento problém a už ztrácí naději, radím, zkuste paní doktorku Nechvátalovou, stojí to za to.
J. Ševčíková

Profesionální, milá, rychlá. S akutním problémem se nečeká, objednací lhůta na zákrok byla pouhé 2 dny! Poradí... Kousek od nádraží a v hezkých prostorách. Spokojenost.

Jsem s přístupem paní doktrorky naprosto spokojená,žádný můj problém nikdy nezlehčovala a i zákrok, který mi prováděla proběhl naprosto bez problémů a to jsem opravdu strašpytel. Když jsem měla akutní problém,tak mě ošetřili i bez objednání. Mohu všem jen doporučit. Mám zkušenosti i z jiným kožních ordinací jak v Brně,tak mimo, protože jsem studovala a stěhovala se, ale tato paní doktorka je bez diskuze u mě č.1.

K paní doktorce jsem šla s tím, že jsem alergická ne jarní sluníčko. Ohmatala mě jak nedokáže snad ani můj manžel a odkévala to. Dnes sem se dozvěděla od jiné lékařky, že je to atopický eksém a prot se to neléčí.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, jen mi vadí dlouhé objednací a čekací lhůty v čekárně - i v případě, že jste objednaní. Čekat v čekárně s malým dítětem delší dobu je docela problém.

Paní doktorku vřele nedoporučuji. Byla jsem u ní před 2 lety a byla s jejím přístupem spokojená...návštěva na konci minulého roku mě proto velmi nemile překvapila. Přístup pí Nechvátalové se rapidně změnil, je dost arogantní a nepříjemná, na pacienta se ani nepodívá a o nějaké lidskosti nemůže být vůbec řeč. Vyříznutí velmi bolestivého abscesu na tváři okomentovala slovy: "no to je teda chuťovka". Navíc je neochotná o čemkoliv s pacientem diskutovat, člověk se u ní cítí jako nepříjemný hmyz. Jediným kladem její ordinace jsou sestřičky..Takže asi tak k paní doktorce...Nikdy víc! Jedním slovem - hrůza!

Paní doktorka je milá, usměvavá, nechápu hodnocení, která píší o její neochotě, protože mě vždy ochotně vyslechla a na všechno se podívala. S oběma mými problémy mi pomohla. Souhlasím s delší čekací dobou i přesto, že jsem objednaná na určitý čas, ale déle než tři čtvrtě hodiny navíc to nikdy nebylo.
Rozhodně doporučuji.

Absolutně nechápu ta dobrá hodnocení... Naopak souhlasím se všemi negativními - dlouhé objednací i následné čekací doby (i přes objednání), velice neprofesionální, neosobní, přehlíživý až arogantní přístup... Pacient je brán jako kus. Po odborné stránce naprostá katastrofa - po zákroku jsem se musel obrátit na jiné pracoviště, aby mě doléčili (prasklé stehy "paní doktorka" nijak neřešila, za jednu sekundu mě předala sestře, která se to snažila vykomunikovat i za paní MUDr. :-(.
Nikdy více.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 13 let takže nevím jestli to není pouze pubertální záležitost, ale přesto se chci ujistit jestli to je OK. Už asi týden mám na zádech takovou ,,čárku" s pupínkama která připomíná trochu škrábnutí.Nevím čím to mazat zkoušel jsem fenistil, antibiotika mám momentálně jeden den a zatím bez rozdílu.Na obličeji nemám žádné potíže s kůží.

můžete mi dotaz znovu poslat i s fotografií na mail: koznikonzultaceZAVINÁČseznam.cz
Pokud nejste náš pacient, napište jméno, rodné číslo, adresu,pojišťovnu, telefon a zda jste na něco alergický
Hana Nechvátalová

MUDr. Hana Nechvátalová

Dobrý den, trpím atopickou dermatitidou (ve formě splývajících erytémových ploch a i numulární ekzém, obojí po horních končetinách, hlavně kubity, flexorové strany hk, dorzální strany rukou, i v meziprstí), nyní i kontaktní dermatitidou (latex, merthiolate). Docházím dva krát týdně na fototerapii UVA-1. V nedávné době se mi na netypických místech jakožto břicho a o několik hodin později přední strany stehen po nošení sportovního oblečení, které bylo měsíce nenošené, udělala svědivá vyrážka, vypadala jako kopřivka, malé pupínky barvy kůže/světle růžové, která se s postupem času začala měnit na malé ekzémové hromádky, později až světle hnědé a červené flíčky. V této době jsem podstupovala epikutánní testy a přeměnu z kopřivky na ekzém jsem připisovala tomu. Konzultovala jsem s lékařem, zamýšlel se i nad pityriasis versicolor. Po několika týdnech ale začala vyrážka trochu připomínat svrab- červené papulky, někde velmi nahloučené na sebe, jinde jdoucí za sebou v řadě po dvou, třech. Nevím tedy, jestli nejde jen o nějaký z dalších projevů ekzému, které u mě bývají dost různorodé, nebo zda se opravdu obávat svrabu. Mezi prsty se mi těžko identifikují případné dvojtečky kvůli ekzému. Axily, genitál, areoly čisté. Vyrážka je jen na stehnech, břiše, možná zádech, svědí mě od provedení epikutánních testů, ale vyrážka tam není nápadná jako jinde. Vyrážka svědivá je tak jako ekzém, mám pocit suché a napjaté kůže. Myslíte že by mohlo jít o scabies? Děkuji za odpověď

Pokud chcete můžete mi dotaz znovu poslat i s fotografií na mail, který je na webových stránkách MUDr. Hany Nechvátalové .
Hana Nechvátalová

MUDr. Hana Nechvátalová