Praktický lékař pro dospělé
Habrecká 450, Ledeč nad Sázavou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Běžná onemocnění

Paní doktorka Lokšová je jednoznačně nejlepší praktická lékařka pro dospělé v Ledči. Po zkušenostech mých příbuzných a přátel s mnoha dalšími lékařkami v Ledči byla pí. Lokšová jasnou volbou a bylo to správné rozhodnutí. Je vstřícná, milá, důsledná a i když je cigaretový kouř, na který tady mnozí upozorňují občas TROŠKU cítit, myslím, že je to malá daň za skvělou lékařku.

U paní doktorky Lokšové jsem byla na pohotovosti v HB a musím říct,že ona i její setra byly velmi příjemné a milé a hlavně mi paní doktorka pomohla oproti mé praktické lékařky (raději nebudu jmenovat).Nebýt paní doktorky Lokšové,tak jsem se asi nedožila rána.Moc děkuji.

Pani doktorka ma pruznou(klouzavou)pracovni dobu.Letos jsem se k ni vypravil 5krat a nikdy jsem ji v ordinaci nezastihl,tak ji asi vymenim za nejakeho zodpovedneho lekare ktery je tam pro lidi.

je to nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala

Doktorka Lokšová je arogantní, bere pacienty jako předmět a ne jako lidi. V pracovní době navštěvuje každý týden kadeřnici, nedodržuje ordinační hodiny a kouří v ordinaci. Kouř z cigaret přebíjí aromatickými svíčkami a pacientům, kteří mají alergii nebo problémy s dýcháním, se po vstupu do ordinace ještě přitíží. Nechce předepisovat léky od odborných lékařů a tím staví především starší pacienty do situace, že mohou přijít o práci, protože musí navíc ještě obíhat odborné lékaře, aby jim předepsali léky. Ve své ordinaci nemá v dnešní době takovou běžnou věc jako je počítač, což je mezi dnešními doktory rarita. Jelikož má tedy ještě papírové karty pacientů, ani pořádně neví, s čím se člověk léčí, protože v papírových kartách pacientů nelze mít takový přehled jako v elektronické kartě pacienta. Hodnotím ji jako velmi špatnou asociální lékařku.

Naprosto hrozná lékařka.Starí lidé ji nezajímají.Návštěva pacienta doma-neexistuje.Léky,které po ní požadujete předepsat-napíše úplně jiné.Asociální lékařka s cigaretou v ústech.

Velmi dobrá lékařka, která vyjde vstříc pacientovi vždy, když je potřeba a to samé mohu potvrdit i o sestřičce.MI.

Není vubec zadny pochyb o tom, jestli je paní doktorka dobrá. Je dobra!!! a konec.Nikdo není dokonalý ani nejlepsi,ani lekar ani clovek sam o sobe. kazdy udelal chybu, kazdy mame svoji nerest apod. Kouri, ano ,ale ne nidky pred pacientem. Muzu jen rici, ze Mudr. Loksova je jedna z mala, kterou bych oznacila za vseobecne velmi dobrou lekarku. Pro me je nejlepsi! Myslim si, ze ten kdo neni spokojeny neni nicim vazan a proto ma narok zmenit lekare. Necht to tedy udela. Nebojim se k teto doktorce prijit a prohovorit s ni svoje nejintimnejsi problemy, vzdy bere vsechno bez usklebku, bez ironickeho usmevu a resi to s takovym nasazenim, ze si obcas myslim, ze je to "jeji" problem:-) Casto resi problemy, ktere by mel resit kolega, specialista, ktery to neudelal. Kdybych ji zavolala domu, o pulnoci,.. poradi, uklidni .... pomuze, objedna, zaridi, napise, zavola,prijede... je PECLIVA a hlavne (!) Vi, co je to lekarske tajemstvi a etika!!!!! Kolik doktoru to jeste vi?

Pani doktorka Lokšová je nejzodpovědnější lékař kterého znám.Vždy mi moc pomohla,je milá, šikovná a svědomitá,nic neponechá náhodě.To že kouří je jen její věc, a pokud to někomu vadí,tak ať si najde jiného lékaře-Pochybuji, že v okolí najdete lepšího.

Paní doktorka je vynikající lékařka a má přímo rodinný vztah ke svým pacientům. Můžete jí zavolat, můžete jí zastavit na ulici ,a to vše mimo pracovní dobu . Vždy ochotně poradí, prokonzultuje s vámi vaši nemoc, a dokonce i trpělivě vyslechne tak zv. hypochondry. A že rady poskytuje i těm ,kteří nejsou přímo jejimi pacienty, je pro ní samozřejmostí.Škoda, že takových doktorů není více.A to, že někteří pisatelé nejsou schopni se pod svůj názor podepsat,paní doktorku kritizují za její kouření ,musím si položit otázku, nejsou to ti samí, kteří v pracovní době konzumují alkohol a oplývají jinimi zlozvyky? Jsme jenom lidé, nedokonalí tvorové, máme dobré i špatné vlastnosti, ale doktorů bychom si měli vážit, neboť oni na rozdíl od nás se musí naučit a potom se trpělivě starat o tak složitý organismus jako je lidské tělo, kterému my sami jako jeho nositelé nerozumíme a pokorně se obracíme na toho kdo nám může pomoci.A pokud zde anonymní pisatel tvrdí, že paní doktorka nepoznala příčinu nemoci jeho otce /dušnost/není to tak česky typická vlastnost, že když se obrátíme k jinému odborníkovi, ať je to lékař, řemeslník atd vždy ten následující řekne: které prase Vám to zpackalo!"